Povezane vesti

Karager: Kazemiro „gotov“, čekaju ga Saudijska Arabija i MLS

Karager: Kazemiro „gotov“, čekaju ga Saudijska Arabija i MLS

Sport klub 07.05.2024
Osvajač Lige šampiona sa Liverpulom, Džejmi Karager, smatra da fudbaler Mančester Junajteda Kazemiro više nije dovoljno dobar za takmičenje na vrhunskom nivou. Klupsku televiziju i mečeve Junajteda gledajte na Sport Klubu. Mančester Junajted se… »
Ten Hag: Ja sam pravi čovek da vodim Mančester junajted

Ten Hag: Ja sam pravi čovek da vodim Mančester junajted

Sportski žurnal 07.05.2024
Kristal Palas je sinoć na svom terenu ubedljivo pobedio 4:0. Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag izjavio je da je neprijatno iznenađen igrom svom tima na meču sa Kristal Palasom u 36. kolu engleske fudbalske Premijer lige, prenose britanski… »
Ten Hag: Ovo nisam očekivao

Ten Hag: Ovo nisam očekivao

B92 07.05.2024
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag izjavio je da je neprijatno iznenađen igrom svom tima na meču sa Kristal Palasom u 36. kolu Premijer lige. Kristal Palas je na svom terenu ubedljivo pobedio Mančester junajted sa 4:0. "Morali smo da odigramo… »
Ten Hag: Ovo nisam očekivao, morali smo bolje da odigramo

Ten Hag: Ovo nisam očekivao, morali smo bolje da odigramo

Politika 07.05.2024
LONDON – Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag izjavio je da je neprijatno iznenađen igrom svom tima na meču sa Kristal Palasom u 36. kolu engleske fudbalske Premijer lige, prenose britanski mediji. Kristal Palas je sinoć na svom terenu… »
Ten Hag: "Ovo nisam očekivao"

Ten Hag: "Ovo nisam očekivao"

Sportske.net 07.05.2024
Četiri primljena gola od Kristal Palasa doveli su Junajted u novo stanje blamaže. Srećom, pa je bilo na gostovanju. Da se desilo na "Old Trafordu", ne bi ih oprale vode reke Irvel. Menadžer Erik Ten Hag izrekao je par rečenica, gde je naveo ono što… »
Karager poručio Kazemiru: Vreme je za penziju

Karager poručio Kazemiru: Vreme je za penziju

B92 07.05.2024
Mančester junajted je odigrao još jednu očajnu utakmicu u Premijer ligi. Izabranici Erika ten Haga su deklasirani na Selhurst parku od Kristal Palasa, bilo je 4:0, a lako je moglo da se desi da Junajted primi i sedam ili osam golova i to ne bi bilo… »

Vesti dana »

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Politika pre 0 minutajoš 40 povezanih
Tadić: Nema euforije kao pred Katar

Tadić: Nema euforije kao pred Katar

Sportski žurnal pre 6 minutajoš 27 povezanih
Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Al Jazeera pre 42 minutajoš 16 povezanih