Povezane vesti

"Putinu mora doći kraj": Oglasila se udovica Navaljnog povodom inauguracije ruskog predsednika

"Putinu mora doći kraj": Oglasila se udovica Navaljnog povodom inauguracije ruskog predsednika

Blic 07.05.2024
Julija Navaljna, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, izjavila je danas, povodom inauguracije Vladimira Putina za predsednika Rusije, da se njegov režim zasniva na lažima i korupciji i da njemu mora doći kraj. - Za mene lično… »
"Putinu mora doći kraj"

"Putinu mora doći kraj"

B92 07.05.2024
Julija Navaljna, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, izjavila je, povodom inauguracije Vladimira Putina za predsednika Rusije, da njemu mora doći kraj. "Za mene lično, poslednjih šest godina Putinove vladavine su bile godine u… »
Julija Navaljna: Putinu mora da dođe kraj

Julija Navaljna: Putinu mora da dođe kraj

Politika 07.05.2024
MOSKVA – Julija Navaljna, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, izjavila je danas, povodom inauguracije Vladimira Putina za predsednika Rusije, da se njegov režim zasniva na lažima i korupciji i da njemu mora doći kraj. „Za… »
Julija Navaljna povodom inauguracije Putina: Našu državu trenutno vodi lažov, lopov i ubica, ali će tome doći kraj

Julija Navaljna povodom inauguracije Putina: Našu državu trenutno vodi lažov, lopov i ubica, ali će tome doći kraj

Euronews 07.05.2024
Julija Navaljna, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, izjavila je danas, povodom inauguracije Vladimira Putina za predsednika Rusije, da se njegov režim zasniva na lažima i korupciji i da njemu mora doći kraj. "Za mene lično… »
Julija Navaljna: Putinu mora da dođe kraj

Julija Navaljna: Putinu mora da dođe kraj

NIN 07.05.2024
Julija Navaljna, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, izjavila je povodom inauguracije Vladimira Putina za predsednika Rusije, da se njegov režim zasniva na lažima i korupciji i da njemu mora doći kraj. "Za mene lično, poslednjih… »
Julija Navaljna oštro o Putinovoj inauguraciji: "Strašno je šta će se desiti ako on ostane na vlasti"

Julija Navaljna oštro o Putinovoj inauguraciji: "Strašno je šta će se desiti ako on ostane na vlasti"

Telegraf 07.05.2024
Julija je kazala da Rusiju sa Putinom "neće imati ni mir, ni razvoj ni slobodu", kao i da je on izneverio obećanje dato tokom prošlog inauguracionog govora kad je rekao da želi mirnu Rusiju koja je sigurna za njene građane. Julija Navaljna, udovica… »

Vesti dana »