Povezane vesti

„Lari Tompson” premijerno u Šapcu

„Lari Tompson” premijerno u Šapcu

Politika 07.05.2024
Premijera predstave „Lari Tompson, tragedija jedne mladosti” Dušana Kovačevića u režiji Stevan Bodroža biće izvedena u četvrtak uveče, 9. maja od 20 sati na sceni Šabačkog pozorišta. Dramaturg je Marija Stojanović, scenograf Tanja… »
U gradu mladosti - "tragedija mladosti": Pred šabačkom publikom premijerno delo "njihovog" Dušana Kovačevića

U gradu mladosti - "tragedija mladosti": Pred šabačkom publikom premijerno delo "njihovog" Dušana Kovačevića

Večernje novosti 07.05.2024
ŠABAC je grad moga detinjstva i rane mladosti. I uvek se vraćam u moj grad sa posebnim osećanjem i sećanjem na godine kad sam upoznao ovaj neobičan, lep, uzbudljiv i tragičan svet ispisan kasnije u mojim dramama, scenarijima i knjigama. Prvu… »
Šabac je grad moga detinjstva i rane mladosti: Dušan Kovačević povodom premijere predstave “Lari Tompson, tragedija jedne…

Šabac je grad moga detinjstva i rane mladosti: Dušan Kovačević povodom premijere predstave “Lari Tompson, tragedija jedne…

Nova 07.05.2024
Premijerno izvođenje predstave “Lari Tompson, tragedija jedne mladosti” Dušana Kovačevića, u režiji Stevana Bodrože, održaće se u četvrtak, 9. maja od 20 časova, u Šabačkom pozorištu. „’Lari Tompson’, je jednostavna priča. Jedne… »

Vesti dana »