Povezane vesti

Pripadnik OVK na suđenju Tačiju: Saborci me 1999. pritvorili, ispitivali i teško prebili

Pripadnik OVK na suđenju Tačiju: Saborci me 1999. pritvorili, ispitivali i teško prebili

Insajder 07.05.2024
Iskazom svedoka da su ga vojnici OVK 1999. maltretirali tokom tronedeljnog pritvora, iako je bio njihov saborac, tužioci u Hagu nastavili su 7. maja izvođenje dokaza protiv bivšeg lidera OVK Hašima Tačija i saoptuženih za ratne zločine na Kosovu i… »
Pripadnik OVK na suđenju Tačiju: Saborci me 1999. pritvorili, ispitivali i teško prebili

Pripadnik OVK na suđenju Tačiju: Saborci me 1999. pritvorili, ispitivali i teško prebili

Novi magazin 07.05.2024
Iskazom svedoka da su ga vojnici OVK 1999. maltretirali tokom tronedeljnog pritvora, iako je bio njihov saborac, tužioci u Hagu nastavili su danas izvođenje dokaza protiv bivšeg lidera OVK Hašima Tačija i saoptuženih za ratne zločine na Kosovu i u… »
Tači i njegovi saradnici se iživljavali i nad Albancima kao i nad Srbima! Svedok: Ispitivali su me i tukli drvenim palicama

Tači i njegovi saradnici se iživljavali i nad Albancima kao i nad Srbima! Svedok: Ispitivali su me i tukli drvenim palicama

Kurir 07.05.2024
Pred Specijalizovanim sudom za ratne zločine na Kosovu i Metohiju danas svedoči zaštićeni svedok, 62. po redu na suđenju nekadašnjim liderima tzv. Oslobodilačke vojske Kosova Hašimu Tačiju, Jakupu Krasnićiju, Redžepu Seljimiju i Kadriju… »

Vesti dana »