Povezane vesti

Vučević o predsedniku Srbije: Aleksandar Vučić najbolji srpski vladar, mnogo sam postigao zahvaljujući njemu

Vučević o predsedniku Srbije: Aleksandar Vučić najbolji srpski vladar, mnogo sam postigao zahvaljujući njemu

Dnevnik 07.05.2024
Čast mi je što sam Vučićev savremenik, što od njega svakodnevno učim i nazivam ga svojim prijateljem. Sve što sam u politici postigao, postigao sam zahvaljujući upravo njemu, baš kao i svaki drugi funkcioner u Srbiji u poslednjih 12 godina, rekao… »
Vučević: Vučić je najbolji srpski vladar, sve što sam postigao u politici je zahvaljujući njemu

Vučević: Vučić je najbolji srpski vladar, sve što sam postigao u politici je zahvaljujući njemu

In medija 07.05.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić „najbolji srpski vladar“. Po njegovim rečima, zahvalnost za sve što je postigao u politici duguje upravo Vučiću, piše danas 021.rs. Vučević je to rekao za… »
Vučević: Vučić je najbolji srpski vladar, sve što sam postigao u politici je zahvaljujući njemu

Vučević: Vučić je najbolji srpski vladar, sve što sam postigao u politici je zahvaljujući njemu

Radio 021 07.05.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "najbolji srpski vladar". Po njegovim rečima, zahvalnost za sve što je postigao u politici duguje upravo Vučiću. Vučević je to rekao za list Srpske napredne… »

Vesti dana »