Povezane vesti

Venčali se sofra i lepa doktorka! Sve zasenili, mladoženja van sebe od sreće: Dugo sam čekao da se oženim

Venčali se sofra i lepa doktorka! Sve zasenili, mladoženja van sebe od sreće: Dugo sam čekao da se oženim

Mondo 07.05.2024
Aleksandar Aca Sofronijević izgovorio je sudbonosno "da" lepoj doktorki Kosani Stišović. Aleksandar Aca Sofronijević izgovorio je sudbonosno "da" lepoj doktorki Kosani Stišović. Najuspešniji instrumentalista današnjice i najtraženiji umetnik na… »
(Video) Balerine, tamburaši i bela dekoracija: Sofrina žena promenila venčanicu, a za prvi ples su odabrali ovu Čolinu…

(Video) Balerine, tamburaši i bela dekoracija: Sofrina žena promenila venčanicu, a za prvi ples su odabrali ovu Čolinu…

Blic 07.05.2024
Harmonikaš Aleksandar Sofronijević i doktorka Kosana Stišović danas su organizovali najpre crkveno, a potom i građansko venčanje. Nakon što su se pred porodicom i prijateljima zakleli jedno drugom na večnu ljubav, Sofra i Kosana su upriličili… »
(Video) Zavirite na svadbu sofre i lepe doktorke: Prija i Filip plešu, tu su Zorica i Kemiš, sve pršti od emocija

(Video) Zavirite na svadbu sofre i lepe doktorke: Prija i Filip plešu, tu su Zorica i Kemiš, sve pršti od emocija

Blic 07.05.2024
Harmonikaš Aleksandar Sofronijević i doktorka Kosana Stišović danas su stali na "ludi kamen". Oni su proslavu napravili u jednom beogradskom restoranu, a brojne poznate ličnosti su se pojavile. Sofra se pobrinuo da sve bude na nivou, pored… »
(Video) Sofra ljubi kosanu, a trubači grme: Uhvaćen trenutak nežnosti harmonikaša i doktorke: Evo koliko se vole

(Video) Sofra ljubi kosanu, a trubači grme: Uhvaćen trenutak nežnosti harmonikaša i doktorke: Evo koliko se vole

Blic 07.05.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević izgovorio je sudbonosno "da" doktorki Kosani u Hramu Svetog Save, a onda se gala svadba nastavila u jednom prestoničkom restoranu. Aca Sofronijević ispoštovao je domaće običaje, pa je tako sa svatovima kupio mladu, nakon… »
Sofronijević i Kosana sklopili građanski brak: Evo kako će se lepa doktorka prezivati

Sofronijević i Kosana sklopili građanski brak: Evo kako će se lepa doktorka prezivati

Blic 07.05.2024
Aleksandar Sofronijević i njegova izabranica, doktorka Kosana Stišović danas su izgovorili sudbonosno "da" pred porodicom i prijateljima. Oni su najpre organizovali crkveno, a potom i građansko venčanje, a lepa doktorka odlučila je da uzme prezime… »
Sofronijević i Kosana sklopili građanski brak! Evo da li je mlada uzela suprugovo prezime (foto + video)

Sofronijević i Kosana sklopili građanski brak! Evo da li je mlada uzela suprugovo prezime (foto + video)

Kurir 07.05.2024
Najuspešniji instrumentalista današnjice i najtraženiji umetnik na harmonici Aleksandar Sofronijević i doktorka medicine Kosana Stišović izgovorili su sudbonosno "da" i pred matičarem, te su tako sklopili građanski brak. Naime, ceremonija… »
„Burme su kupljene u Milanu“: Aleksandar Sofronijević podelio prve utiske nakon venčanja – „Srećan sam što sam…

„Burme su kupljene u Milanu“: Aleksandar Sofronijević podelio prve utiske nakon venčanja – „Srećan sam što sam…

Nova 07.05.2024
Muzičar Aleksandar Aca Sofronijević i njegova izabranica Kosana danas su izgovorili sudbonosno "da". Par se venčao u Hramu Svetog Save, u krugu najbližih. Za ovu priliku Aleksandar Sofronijević je izabrao elegantno crno odelo, a njegova partnerka… »
Ovaj pevač prvi stigao na svadbu ace sofronijevića i kosane! Ušao u svečanu salu i čekao da dođu mladenci i ostale…

Ovaj pevač prvi stigao na svadbu ace sofronijevića i kosane! Ušao u svečanu salu i čekao da dođu mladenci i ostale…

Kurir 07.05.2024
Virtuoz na harmonici Aleksandar Sofronijević zarekao se danas na večnu ljubav pred Bogom izabranici Kosani. Nakon crkvenog venčanja, par je upriličio slavlje u poznatom beogradskom restoranu, a od svih zvanica prvi je došao pevač Radiša Urošević… »
Oženio se Aleksandar Sofronijević: Mlada zablistala u raskošnoj venčanici sa dubokim prorezom i istakla zanosnu figuru FOTO

Oženio se Aleksandar Sofronijević: Mlada zablistala u raskošnoj venčanici sa dubokim prorezom i istakla zanosnu figuru FOTO

Nova 07.05.2024
Muzičar Aleksandar Aca Sofronijević danas je izgovorio sudbonosno "da" doktorki Kosani. Par se venčao u Hramu Svetog Save, gde su se zakleli na večnu ljubav. Javnost je danas prvi put videla lepu doktorku, izabranicu Ace Sofronijevića, koja je… »
Sedi sam u restoranu: Ovaj pevač je prvi gost na Sofrinom venčanju: Stigao je sat vremena pre svih zvanica

Sedi sam u restoranu: Ovaj pevač je prvi gost na Sofrinom venčanju: Stigao je sat vremena pre svih zvanica

Blic 07.05.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević zarekao se danas na večnu ljubav pred Bogom izabranici Kosani. Nakon crkvenog venčanja, par je upriličio slavlje u poznatom beogradskom restoranu, a od svih zvanica prvi je došao pevač Radiša Urošević. On je seo u… »
"Presrećan sam, našao sam svoju srodnu dušu" Prva Sofrina izjava nakon venčanja sa Kosanom: Znam da je ovo prava stvar!

"Presrećan sam, našao sam svoju srodnu dušu" Prva Sofrina izjava nakon venčanja sa Kosanom: Znam da je ovo prava stvar!

Kurir 07.05.2024
Najuspešniji instrumentalista današnjice i najtraženiji umetnik na harmonici Aleksandar Sofronijević i doktorka medicine Kosana Stišović izgovorili su sudbonosno "da", a svojim stajlingom su oduševili sve prisutne. Mladenci su zasenili sve prisutne… »
Sofrine reči posle venčanja o lepoj doktorki "tope srca": "Našao sam svoju srodnu dušu, dugo sam čekao..."

Sofrine reči posle venčanja o lepoj doktorki "tope srca": "Našao sam svoju srodnu dušu, dugo sam čekao..."

Telegraf 07.05.2024
"Drago mi je da sam video svu svoju porodicu, poznanike i braću", rekao je Aca. Harmonikaš Aleksandar Soforonijević danas, 7. maja, zavetovao se na večnu ljubav lepoj doktorki Kosani Stišović, u Hramu Svetog Save na Vračaru. Aleksandar je odmah… »
Na šlepu od venčanice piše "Volim te": Oženio se Aca Sofronijević, mlada Kosana kao iz modnih časopisa, rukavi u obliku…

Na šlepu od venčanice piše "Volim te": Oženio se Aca Sofronijević, mlada Kosana kao iz modnih časopisa, rukavi u obliku…

Blic 07.05.2024
Aca Sofronijević zarekao se na večnu ljubav pred Bogom izabranici Kosani koja je po zanimanju doktorka. Lepa doktorka blistala je u venčanici, na čijem je šlepu izvezen dirljiv natpis: "Te amo", što u prevodu znači "Volim te". Aca Sofronijević… »
Prve fotke sofronijevića sa ženom! Na venčanici izvezena posebna simbolika, on ne skida osmeh s lica

Prve fotke sofronijevića sa ženom! Na venčanici izvezena posebna simbolika, on ne skida osmeh s lica

Mondo 07.05.2024
Aca Sofronijević spreman je da izgovori sudbonosno "da" svojoj izabranici. Aca Sofronijević spreman je da izgovori sudbonosno "da" svojoj izabranici. Najuspešniji harmonikaš današnjice Aleksandar Aca Sofronijević danas će se zakleti na večnu… »
Burme za sofru i kosanu stigle specijalno iz milana! Simbol večne ljubavi od svetski poznatog brenda, evo kako izgledaju…

Burme za sofru i kosanu stigle specijalno iz milana! Simbol večne ljubavi od svetski poznatog brenda, evo kako izgledaju…

Kurir 07.05.2024
Najuspešniji instrumentalista današnjice i najtraženiji umetnik na harmonici Aleksandar Sofronijević i doktorka medicine Kosana Stišović izgovorili su sudbonosno "da", a svojim stajlingom su oduševili sve prisutne. Mladenci su zasenili sve prisutne… »

Vesti dana »