Povezane vesti

Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Nova 07.05.2024
Ruski hakeri su napali sajtove kosovskih institucija, Predsedništva i kabineta premijera, ali su sajtovi brzo osposbljeni - objavio je ministar odbrane Ejup Maćedonci. „Grupa ruskih hakera je pokrenula sajber-napad na Kosovo kao osvetu za moju izjavu… »
Ministar Kosova: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Ministar Kosova: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Beta 07.05.2024
Ruski hakeri su napali sajtove kosovskih institucija, Predsedništva i kabineta premijera, ali su sajtovi brzo osposbljeni - objavio je ministar odbrane Ejup Maćedonci. "Grupa ruskih hakera je pokrenula sajber-napad na Kosovo kao osvetu za moju izjavu… »
Ministar Kosova: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Ministar Kosova: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Novi magazin 07.05.2024
Ruski hakeri su napali sajtove kosovskih institucija, Predsedništva i kabineta premijera, ali su sajtovi brzo osposbljeni - objavio je ministar odbrane Ejup Maćedonci. "Grupa ruskih hakera je pokrenula sajber-napad na Kosovo kao osvetu za moju izjavu… »
Maćedonci: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Maćedonci: Ruski hakeri napali sajtove kosovskih institucija

Radio 021 07.05.2024
Ruski hakeri su napali sajtove kosovskih institucija, Predsedništva i kabineta premijera, ali su sajtovi brzo osposbljeni - objavio je ministar odbrane Ejup Maćedonci. "Grupa ruskih hakera je pokrenula sajber-napad na Kosovo kao osvetu za moju izjavu… »

Vesti dana »