Povezane vesti

„Istina je, u vezi sam sa MC Stojanom“: Zorana Mićanović potvrdila da voli 22 godine starijeg kolegu, pa spomenula i…

„Istina je, u vezi sam sa MC Stojanom“: Zorana Mićanović potvrdila da voli 22 godine starijeg kolegu, pa spomenula i…

Nova 07.05.2024
Reper Marko Stojković, poznat kao MC Stojan (41), uplovio je u vezu sa mlađom koleginicom, pevačicom Zoranom Mićanović (19). Zorana je sada potvrdila da su njih dvoje zajedno. „Ne bih previše komentarisala, samo ću reći da je istina, u vezi sam… »
Istina je, u vezi sam s MC Stojanom! 22 godine mlađa pevačica sve priznala, progovorila o svadbi

Istina je, u vezi sam s MC Stojanom! 22 godine mlađa pevačica sve priznala, progovorila o svadbi

Mondo 07.05.2024
Zorana Mićanović priznala je da je u vezi s kolegom MC Stojanom. Zorana Mićanović priznala je da je u vezi s kolegom MC Stojanom. Bivši rijaliti učesnici Bora Santana i Milica Kemez stali su na "ludi kamen" i organizovali gala venčanje. Mlada je… »
Pevačica za kurir priznala da je u vezi sa MC Stojanom: Nije teško biti u vezi sa kolegom, on najbolje...

Pevačica za kurir priznala da je u vezi sa MC Stojanom: Nije teško biti u vezi sa kolegom, on najbolje...

Kurir 07.05.2024
Bora Santana i Milica Kemez danas su izgovorili sudbonosno "da", a mnogi poznati su prisustvovali ovom venčanju. Jedna od gošći je bila i Zorana Mićanović. Pevačica je pre svega mladencima poželela dugovečan brak i puno dece, a zatim priznala da… »
(Video) "istina je, u vezi smo": Pevačica potvrdila romansu sa 22 godine starijim MC Stojanom: Javno progovorila o njihovoj…

(Video) "istina je, u vezi smo": Pevačica potvrdila romansu sa 22 godine starijim MC Stojanom: Javno progovorila o njihovoj…

Blic 07.05.2024
Reper Marko Stojković, poznat kao MC Stojan (41), uplovio je u vezu sa mlađom koleginicom, pevačicom Zoranom Mićanović (19). Zorana se danas pojavila na svadbi kod Milice Kemez i Bore Santane i tom prilikom je priznala da su zajedno. - Spremna sam za… »

Vesti dana »