Povezane vesti

Ja navijam za zvezdu! Jović iz NBA lige došao u Beograd i oduševio crveno-bele

Ja navijam za zvezdu! Jović iz NBA lige došao u Beograd i oduševio crveno-bele

Mondo pre 26 dana
Nikola Jović otkrio je da navija za Crvenu zvezdu. Nikola Jović otkrio je da navija za Crvenu zvezdu. Nikola Jović završio je sezonu u NBA ligi. Sa Majamijem je ispao od Bostona u prvoj rundi plej-ofa. Nije se previše zadržavao na Floridi, već se… »
"Pokazali smo dominaciju!" Zvezda otišla u finale, Sferopulos pričao o mladim igračima Mege

"Pokazali smo dominaciju!" Zvezda otišla u finale, Sferopulos pričao o mladim igračima Mege

Mondo pre 26 dana
Janis Sferopulos je čestitao Megi na odličnoj sezoni u ABA ligi nakon što je Crvena zvezda završila sezonu ekipi iz naselja Braće Jerković. Janis Sferopulos je čestitao Megi na odličnoj sezoni u ABA ligi nakon što je Crvena zvezda završila… »
Burno! LJuti trener Zvezde Janis Sferopulos napustio konferenciju za štampu - iako je izborio finale ABA lige!

Burno! LJuti trener Zvezde Janis Sferopulos napustio konferenciju za štampu - iako je izborio finale ABA lige!

Večernje novosti pre 26 dana
Crvena zvezda se plasirala u finale ABA lige. To bi, samo po sebi, trebalo da dovede do zadovoljnog nastupa njenog trenera pred novinarima, ali... Foto: ABA liga Podsetimo, Zvezda je i kao gost pobedila Megu i plasirala se u ABA finale. Trener… »
Sferopulos se posvađao sa PR-om Mege, pa napustio konferenciju pre pitanja novinara

Sferopulos se posvađao sa PR-om Mege, pa napustio konferenciju pre pitanja novinara

Telegraf pre 26 dana
Trener crveno-belih nije bio zadovoljan kako je portparol rivala vodio pres konferenciju. Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle pobede nad Megom i plasmana u finale ABA lige da je njegov tim dominirao i nije dozvolio rivalu da se nada… »
Pitali smo Jovića za koga navijaju on i otac, odgovorio je uz osmeh: "Ja znam da navijam za Zvezdu, a on..."

Pitali smo Jovića za koga navijaju on i otac, odgovorio je uz osmeh: "Ja znam da navijam za Zvezdu, a on..."

Telegraf pre 26 dana
As Majamija sumirao NBA sezonu, pričao o Jokiću, Zvezdi, očekivanjima pred finale ABA lige. Nikola Jović je bio gost utakmice Mega - Crvena zvezda u drugom meču polufinala ABA liga. Jović je nedavno završio svoju NBA sezonu sa Majamijem, posle… »

Vesti dana »