Povezane vesti

I bi sofrina svadba, a na svadbi s mikrofonom ovaj slavni fudbaler i čuveni vojvođanski pevač (video)

I bi sofrina svadba, a na svadbi s mikrofonom ovaj slavni fudbaler i čuveni vojvođanski pevač (video)

Dnevnik 08.05.2024
"NAS je Bog blagoslovio, mi se toliko volimo, ja sam presrećan jer sam našao svoju srodnu dušu, ona je deo duše moje i ja njene. Dugo sam ovo čekao, da se oženim." Kako je Dnevnik juče pisao, muzički mag Aleksandar Sofronijević zavetovao se na… »
Snimak koji će vas potpuno raspametiti! Na Sofrinoj svadbi zapevao i Sava Milošević... Napravio potpuni spektakl (video)

Snimak koji će vas potpuno raspametiti! Na Sofrinoj svadbi zapevao i Sava Milošević... Napravio potpuni spektakl (video)

Kurir 08.05.2024
Muzički mag Aleksandar Sofronijević zavetovao se na večnu ljubav uspešnoj doktorki Kosani Stišović, u Hramu Svetog Save na Vračaru. Mnoge poznate ličnosti prisustvovale su svadbenom veselju doktorke i harmonikaša - od Aleksandre Prijović, Sava… »
Prijovićka u miniću "grmela" na Sofrinoj svadbi: Na njoj ozbiljni komadi, samo dve stvari koštaju skoro 6.000€

Prijovićka u miniću "grmela" na Sofrinoj svadbi: Na njoj ozbiljni komadi, samo dve stvari koštaju skoro 6.000€

Telegraf 08.05.2024
Pevačica privukla pažnju svojim jednostavnim odabirom. Pevačica Aleksandra Prijović u jeku svojih maratonskih koncerata, našla je vremena za svoje bližnje, te je sa suprugom Filipom Živojinovićem prisustvovala na svadbi svog prijatelja Aleksandra… »
(Video): Savo Milošević zapevao na svadbi Ace Sofronijevića: Ukrstio glas sa pevačem i "pokidao" čuveni hit, gosti u…

(Video): Savo Milošević zapevao na svadbi Ace Sofronijevića: Ukrstio glas sa pevačem i "pokidao" čuveni hit, gosti u…

Blic 08.05.2024
Aca Sofronijević juče se oženio svojom izabranicom Kosanom u Hramu Svetog Save, a kasnije je u luksuznom restoranu napravljena gala proslava na kojoj su prisustvovale brojne javne ličnosti. Naime, veliki broj prijatelja i kolega je bio na slavlju i… »
Kad zapeva Savo Milošević! Ukrstio glas sa Slavkom Banjcem i "razvalio" čuveni hit, svatovi se raspametili

Kad zapeva Savo Milošević! Ukrstio glas sa Slavkom Banjcem i "razvalio" čuveni hit, svatovi se raspametili

Telegraf 08.05.2024
Pevali su čuveni Slavkov hit. Harmonikaš Aleksandar Sofronijević juče, 7. maja, zavetovao se na večnu ljubav lepoj doktorki Kosani Stišović, u Hramu Svetog Save na Vračaru. Na desetine poznatih ličnosti prisustvovalo je svadbenom veselju doktorke… »
Sve je stalo kad se on pojavio na svadbi kod Kosane i Sofronijevića! Svatovi se raspametili kad je zapevao

Sve je stalo kad se on pojavio na svadbi kod Kosane i Sofronijevića! Svatovi se raspametili kad je zapevao

Telegraf 08.05.2024
Doktorka i harmonikaš okupili su veliki broj javnih ličnosti. Na desetine poznatih ličnosti prisustvovalo je svadbenom veselju doktorke Kosane Stišović i harmonikaša Ace Sofronijevića - od Aleksandre Prijović, Sava Miloševića, Ane Bekute… »
Svadbena torta Milice i Bore je nešto što nikada niste videli: Na sedam spratova, a detalji su "ludilo"

Svadbena torta Milice i Bore je nešto što nikada niste videli: Na sedam spratova, a detalji su "ludilo"

Telegraf 08.05.2024
Da je atmosfera bila na zavidnom nivou svedoče i brojni snimci. Milica Kemez i Bora Santana zavetovali su se na večnu ljubav, 7. maja, a gala slavlje upriličili su u jednom beogradskom restoranu, na kojem je u jednom momentu nastao pravi delirijum… »
Prija se latila mikrofona na Sofrinoj svadbi i napravila "lom": Savo Milošević skače, atmosfera se usijala

Prija se latila mikrofona na Sofrinoj svadbi i napravila "lom": Savo Milošević skače, atmosfera se usijala

Telegraf 08.05.2024
Ona je zapevala svoj hit "Dam" Aleksandra Prijović latila se mikrofona i "nparavila pravi haos" na svadbi harmonikaša Aleksandra Ace Sofronijevića i lepe doktorke Kosane. Sofra se 7. maja, zavetovao na večnu ljubav svojoj izabranici, a nakon… »

Vesti dana »