Povezane vesti

„Bergman se prevrće u grobu“: Komentar Duške Vučinić o kojem se priča više nego o pesmama Evrovizije

„Bergman se prevrće u grobu“: Komentar Duške Vučinić o kojem se priča više nego o pesmama Evrovizije

Nova 08.05.2024
Duška Vučinić tradicionalno na RTS-u prenosi Evroviziju domaćim gledaocima, a sada se o jednoj njenoj izjavi naveliko priča. Sinoć je održano prvo polufinale Evrovizije u švedskom Malmeu i posle jednog od takmičara na RTS-u su bile kraće… »
Dušku za ministarku! Radila prenos Pesme Evrovizije, mreže se usijale - "Zavidna visina zlobe, zadovoljna sam!"

Dušku za ministarku! Radila prenos Pesme Evrovizije, mreže se usijale - "Zavidna visina zlobe, zadovoljna sam!"

Mondo 08.05.2024
Duška Vučinić i ove godine oduševila korisnike društvenih mreža! Duška Vučinić i ove godine oduševila korisnike društvenih mreža! Voditeljka RTS koja svake godine izveštava gledaoce u Srbiji iz komentatorske kabine Evrovizije Duška… »
"Nisam bila u elementu": Duška Vučinić za Blic komentariše rezultat polufinala Evrovizije: "ova zemlja me je najviše…

"Nisam bila u elementu": Duška Vučinić za Blic komentariše rezultat polufinala Evrovizije: "ova zemlja me je najviše…

Blic 08.05.2024
Voditeljka RTS koja svake godine izveštava gledaoce u Srbiji iz komentatorske kabine Evrovizije, ovoga puta je u Malmeu sa našom predstavnicom Teya Dorom, a njeni dobro čuveni komentari ni sinoć nisu ništa manje zanimljivi nego inače. Kad je videla… »
Duška vučinić i ove godine briljira: "Bergman se prevrće u grobu", vodi Evroviziju kako samo ona ume: "Hoću da se naša…

Duška vučinić i ove godine briljira: "Bergman se prevrće u grobu", vodi Evroviziju kako samo ona ume: "Hoću da se naša…

Blic 07.05.2024
Voditeljka RTS koja svake godine izveštava gledaoce u Srbiji iz komentatorske kabine Evrovizije, ovoga puta je u Malmeu sa našom predstavnicom Teya Dorom, a njeni dobro čuveni komentari ni večeras nisu ništa manje zanimljivi nego inače. Nakon… »

Vesti dana »