Povezane vesti

"Šta sve mi moramo da gledamo? Za razliku od ovih, oni su bar imali gaće" Duška Vučinić zgrožena "gologuzim"…

"Šta sve mi moramo da gledamo? Za razliku od ovih, oni su bar imali gaće" Duška Vučinić zgrožena "gologuzim"…

Blic 08.05.2024
Predstavnik Finske sa pesmom "No Rules" u prvom polufinalu "Evrovizije 2024" zaigrao je na kartu šokiranja, pa je izgledalo u više navrata kao da je go. Finska je ušla u finale " Evrovizije 2024", međutim, ljudi su imali oprečna mišljenja kada je u… »
„Bože, šta sve moramo da gledamo“: Duška Vučinić imala je urnebesne komentare u toku prvog polufinala Evrovizije –…

„Bože, šta sve moramo da gledamo“: Duška Vučinić imala je urnebesne komentare u toku prvog polufinala Evrovizije –…

Nova 08.05.2024
Duška Vučinić na svojstven način obeležava Evroviziju svake godine. Duška Vučinić tradicionalno svake godine prenosi dešavanja na velikoj evrovizijskoj sceni. Njeni često sarkastični komentari svake godine su tema na društvenim mrežama, a… »
"Bože, šta mi sve moramo da gledamo" Duška Vučinić briljirala s komentarima u polufinalu: "Izgleda kao Tramp u žalosti"…

"Bože, šta mi sve moramo da gledamo" Duška Vučinić briljirala s komentarima u polufinalu: "Izgleda kao Tramp u žalosti"…

Kurir 08.05.2024
Duška Vučinić je svojevrsna ikona Evrovizije, bar kad je publika u Srbiji u pitanju. Tradicionalno upravo ona svake godine prenosi dešavanja na velikoj evrovizijskoj sceni, što je slučaj i ove godine. Njeni često sarkastični komentari svake godine… »

Vesti dana »