Povezane vesti

"Silovali su me": Ko je Bambie Thug čiji nastup na Evroviziji 2024 svi komentarišu: Izjašnjava se kao nebinarna osoba, od…

"Silovali su me": Ko je Bambie Thug čiji nastup na Evroviziji 2024 svi komentarišu: Izjašnjava se kao nebinarna osoba, od…

Blic 08.05.2024
Predstavnik Bambie Thug iz Irske izazvalo je brojne reakcije publike nakon nastupa u prvom polufinalu na "Evroviziji 2024" koja se ove godine održava u Malmeu. Bambie Thug je na " Evroviziji 2024" nosilo rogove, sveće su na bini bile postavljene u krug… »
Evrovizija 2024: Ko je Bambie Thug?

Evrovizija 2024: Ko je Bambie Thug?

Danas 08.05.2024
Irsku ove godine na Evroviziji predstavlja Bambie Thug, nebinardna osoba koja je prošla u finale nakon prvog polufinala. Bambie Thug dobro stoji na kladionicama pred finale, gde se nalazi na petom mestu favorita, sa 6% šanse za osvajanje ovog… »
Evrovizija 2024: Zbog nastupa Irske gore društvene mreže - najskandalozniji ili najbolji nastup? (VIDEO)

Evrovizija 2024: Zbog nastupa Irske gore društvene mreže - najskandalozniji ili najbolji nastup? (VIDEO)

Svet plus 08.05.2024
U Švedskoj je sinoć, 7. maja, održano prvo polufinalno veče. Deset zemalja izborilo je plasman u veliko finale, a o nastupu Irske i danas se polemiše na društvenim mrežama. Bambie Thug iz Irske sa pesmom "Doomsday Blue", izazvala je opšti haos, ne… »
"Paganstvo mi je u krvi": Nastup Irske na Evroviziji 2024 obeležili rogovi i rituali, a ovako je Bambie Thug odraslo…

"Paganstvo mi je u krvi": Nastup Irske na Evroviziji 2024 obeležili rogovi i rituali, a ovako je Bambie Thug odraslo…

Blic 08.05.2024
Bambie Thug iz Irske izazvalo je lavinu komentara svojim nastupom u prvom polufinalu na "Evroviziji 2024" koja se ove godine održava u Malmeu. Bambie Thug je na " Evroviziji 2024" nosilo rogove, sveće su na bini bile postavljene u krug, a niz simbola… »
Zgrozila svet pentagramom i rogovima! Isplivale šok fotke predstavnice Irske na Eurosongu - ovako zaista izgleda!

Zgrozila svet pentagramom i rogovima! Isplivale šok fotke predstavnice Irske na Eurosongu - ovako zaista izgleda!

Mondo 08.05.2024
Isplivale stare slike Bambi Tag! Isplivale stare slike Bambi Tag! Bambi Tag je predstavnica Irske na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije u Malmeu i jedina izvođačica, pored gologu*og Finca, koja je šokirala gledaoce kraj malih ekrana. Bambi je na binu stala… »
Mreže gore zbog horora na evroviziji! Najjeziviji nastup ikada Predstavnica Irske šokirala Evropu: "Sudnji dan!" - rogovi…

Mreže gore zbog horora na evroviziji! Najjeziviji nastup ikada Predstavnica Irske šokirala Evropu: "Sudnji dan!" - rogovi…

Blic 07.05.2024
Bambie Thug iz Irske nastupila je večeras u prvom polufinalu "Evrovizije", a njen nastup šokirao je gledaoce kraj malih ekrana širom sveta. Nosila je rogove, sveće su bile postavljene u krug, a niz simbola smo mogli da vidimo i na njoj i oko nje… »

Vesti dana »