Povezane vesti

[POSLEDNJA VEST] Vučić: Razgovaramo sa neimenovanom kineskom kompanijom o „letećim taksijima“

[POSLEDNJA VEST] Vučić: Razgovaramo sa neimenovanom kineskom kompanijom o „letećim taksijima“

Tango Six 08.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, tokom zajedničke izjave sa predsednikom Kine Si Đinpingom, izjavio je da će Srbija sarađivati i sa neimenovanom kineskom kompanijom u oblasti eVTOL letelica (neadekvatno popularno nazvanih „letećim… »
Vučić Si Đinpingu: Smejali su mi se, ali uspostavićemo leteće taksije 2027. u Beogradu

Vučić Si Đinpingu: Smejali su mi se, ali uspostavićemo leteće taksije 2027. u Beogradu

Nova 08.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa kineskim predsednikom Si Đinpingom da su mu se u Srbiji smejali kada je govorio o letećim taksijima, ali je dodao da Srbija razgovara sa kineskom kompanijom oko letećeg taksija i da… »
Vučić Siju: Smejali su mi se, ali uspostavićemo leteće taksije 2027. u Beogradu

Vučić Siju: Smejali su mi se, ali uspostavićemo leteće taksije 2027. u Beogradu

N1 Info 08.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa kineskim predsednikom Si Đinpingom da su mu se u Srbiji smejali kada je govorio o letećim taksijima, ali je dodao da Srbija razgovara sa kineskom kompanijom oko letećeg taksija i da… »

Vesti dana »

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

Sport klub pre 14 minutajoš 110 povezanih
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 1 satjoš 27 povezanih
Poskupelo brašno T-500, šta će biti s hlebom

Poskupelo brašno T-500, šta će biti s hlebom

RTS pre 25 minutajoš 12 povezanih