Povezane vesti

Srećko Horvat izabrao filmove za beldoks: Opstanak nije dovoljan

Srećko Horvat izabrao filmove za beldoks: Opstanak nije dovoljan

Dnevnik 08.05.2024
Specijalni program "Opstanak nije dovoljan" gostujućeg kustosa Srećka Horvata biće predstavljen na 17. Beldoks festivalu koji će se održati od 22. do 29. maja u Beogradu, najavili su danas organizatori. Horvat je inače poznati savremeni filozof… »
Specijalni program gostujućeg kustosa i filozofa Srećka Horvata u okviru Beldocsa

Specijalni program gostujućeg kustosa i filozofa Srećka Horvata u okviru Beldocsa

Blic 08.05.2024
Na predstojećem, 17. festivalu Beldocs, koji će biti održan od 22. do 29. maja 2024. godine u Beogradu, biće predstavljena programska celina pod nazivom "Opstanak nije dovoljan", specijalni program gostujućeg kustosa, filozofa Srećka Horvata. -Jako… »
Tražimo odgovor na pitanje ne samo kako preživeti, već i kako živeti: Koje je filmove Srećko Horvat izabrao za publiku…

Tražimo odgovor na pitanje ne samo kako preživeti, već i kako živeti: Koje je filmove Srećko Horvat izabrao za publiku…

Nova 08.05.2024
"Moja ukradena planeta" ili "Okupirani grad" samo su neki od filmova koje će na predstojećem Beldoksu moći da vidi publika, zahvaljujući izboru filozofa Srećka Horvata. Na 17. festivalu Beldoks, koji će biti održan od 22. do 29. maja, pred publikom… »
Srećko Horvat gostujući kustos Beldoksa, filmovi u programu – Opstanak nije dovoljan

Srećko Horvat gostujući kustos Beldoksa, filmovi u programu – Opstanak nije dovoljan

N1 Info 08.05.2024
Na predstojećem, 17. festivalu Beldoks, koji će biti održan od 22. do 29. maja 2024. godine u Beogradu, biće predstavljena programska celina Opstanak nije dovoljan, specijalni program gostujućeg kustosa, filozofa Srećka Horvata. „Jako me veseli… »
Opstanak nije dovoljan: Srećko Horvat gost 17. Beldocs- a

Opstanak nije dovoljan: Srećko Horvat gost 17. Beldocs- a

Danas 08.05.2024
Na predstojećem, 17. festivalu Beldocs, koji će biti održan od 22. do 29. maja 2024. godine u Beogradu, biće predstavljena programska celina Opstanak nije dovoljan, specijalni program gostujućeg kustosa, filozofa Srećka Horvata. „Jako me veseli… »

Vesti dana »