Povezane vesti
Jedan od najtalentovanijih plejmejkera u Evropi potpisao za Megu!
Sportske.net 08.05.2024
Prvi čovek Mege i košarkaške agencije Beobasket Miodrag Ražnatović najavio je dolazak novog pojačanja u klub. U pitanju je Džek Kejl, momak rođen 2006. godine kojeg je Ražnatović predstavio kao "jednog od najtalentovanijih plejmejkera u Evropi". On stiže… »
Mega se pojačala iz Nemačke: Talentovani košarkaš stigao u srpski klub (video)
Večernje novosti 08.05.2024
MEGA je nastavila sa praksom dovođenja talentovanih igrača. Novi član srpskog kluba postao je nemački košarkaš Džek Kajil koji je došao iz Rasta Fehte. FOTO: Profimedia Kajil je rođen 2006. godine, visok je 191 centimetar. On je prošlog meseca nastupio… »
Mega dovela talentovanog pleja: Stigao Nemac koji je oduševio navijače u Srbiji
Nova 08.05.2024
Džek Kajil, talentovani reprezentativac Nemačke u košarci, novi je igrač Mege. Momak rođen 2006. godine u Berlinu prošle sezone igrao je za Rasta Fehtu, a sa reprezentacijom Nemačke u juniorskom uzrastu osvojio je bronzu na „Albert Švajcer“ turniru u… »
Vesti dana »
Toplotni talas u Srbiji donosi temperature do 40 stepeni i upozorenja RHMZ-a
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 40 povezanih
Težak žreb za Đokovića na Vimbldonu: Siner ga čeka u polufinalu, Kecmanović odmah na Italijana
Dnevnik pre 32 minutajoš 17 povezanih
Popović: „Pokušali smo da pobedimo, na kraju je remi bio dovoljan“
Serbian News Media pre 2 satajoš 77 povezanih
Čučković o sutrašnjem skupu vladajuće stranke: Zatvara se Brankov most, stiže 60 cisterni sa vodom
Insajder pre 1 satjoš 15 povezanih




