Povezane vesti

"To se odavno nije desilo": Rafael Nadal se oglasio pred turnir u Rimu

"To se odavno nije desilo": Rafael Nadal se oglasio pred turnir u Rimu

Večernje novosti 08.05.2024
RAFAEL Nadal nastupiće na mastersu u Rimu. To će biti treći uzastopni turnir za Španca i to je nešto što može da raduje njegove navijače. "Bik sa Majorke" se oglasio pred učešće na "Foro Italiku". Foto: Profimedia Trenutno 305. reket planete je… »
Nadal: Ovo se odavno nije desilo

Nadal: Ovo se odavno nije desilo

B92 08.05.2024
Španski teniser Rafel Nadal rekao je da srećan što će ponovo igrati na Mastersu u Rimu. Nadal je u glavnom gradu Italije 10 puta podizao pehar namnjen šampionu, a ove godine u Rimu startuje od kvalifikanta, nakon čega bi trebalo da igra protiv… »
Novak vratio starog trenera

Novak vratio starog trenera

B92 08.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije uoči Mastersa u Rimu, gde je trijumfovao šest puta. Novaka nije bilo na terenu mnogo ove godine, a poslednji nastup imao je u Monte Karlu, gde je eliminisan u polufinalu. "Imao sam… »
Rafael Nadal srećan što će ponovo igrati u Rimu: Ovo se odavno nije desilo

Rafael Nadal srećan što će ponovo igrati u Rimu: Ovo se odavno nije desilo

Dnevnik 08.05.2024
Španski teniser Rafel Nadal rekao je da srećan što će ponovo igrati na Mastersu u Rimu. Nadal je u glavnom gradu Italije 10 puta podizao pehar namnjen šampionu, a ove godine u Rimu startuje od kvalifikanta, nakon čega bi trebalo da igra protiv… »
Novak: Nadal na Rolan Garosu – najveći izazov u tenisu

Novak: Nadal na Rolan Garosu – najveći izazov u tenisu

Sport klub 08.05.2024
Već nakon "dobar dan, počinjenmo sa pitanjima", na prvoj konferenciji za medije, Novak Đoković je morao da odgovori na pitanje da li je preskočio Madrid zato što je smatrao da mu je potreban odmor. „Madrid nije bio deo mog rasporeda. Plan je bio… »
Nadal: Jedina stvar koja se promenila – ja sam broj 300

Nadal: Jedina stvar koja se promenila – ja sam broj 300

Sport klub 08.05.2024
Na prvoj konferenciji za medije pred nastupe na mastersu u Madridu Rafael Nadal je rekao da je poslednjih dana mogao normalno da trenira, "manje-više dobro", da budemo precizniji. Nadal je istakao da se raduje što će igrati u Rimu, ali da želi da ide… »

Vesti dana »