Povezane vesti

Novak vratio starog trenera, a spomenuo i Nadala: Gebhard Grič je novi-stari član tima

Novak vratio starog trenera, a spomenuo i Nadala: Gebhard Grič je novi-stari član tima

Dnevnik 08.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije uoči Mastersa u Rimu, gde je trijumfovao šest puta. Novaka nije bilo na terenu mnogo ove godine, a poslednji nastup imao je u Monte Karlu, gde je eliminisan u polufinalu. "Imao sam… »
Totalno ludilo u Rimu kad se Đoković pojavio: Navijači opkolili auto za golf kojim su ga prevozili

Totalno ludilo u Rimu kad se Đoković pojavio: Navijači opkolili auto za golf kojim su ga prevozili

Telegraf 08.05.2024
Navijači opkolili vozilo u kojem je bio najbolji teniser sveta. Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno je u Rimu, gde se priprema za nastup na Mastersu u ovom gradu, koji mu je poslednja priprema pred Rolan Garos. Nole je trenirao u teretani… »
Đoković upitan o Nadalu - evo šta je rekao

Đoković upitan o Nadalu - evo šta je rekao

B92 08.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković je na konferenciji za medije uoči Mastersa u Rimu govorio i o najvećem rivalu, Rafaelu Nadalu. Španac je imao velikih problema sa povredom, još uvek je u procesu povratka, a nakon Barselone i Madrida, igra i u prestonici… »
„Za to se najviše spremamo“: Đoković o glavnim ciljevima ove sezone, objasnio zašto mu je sada u Rimu lakše nego pre

„Za to se najviše spremamo“: Đoković o glavnim ciljevima ove sezone, objasnio zašto mu je sada u Rimu lakše nego pre

Nova 08.05.2024
Novak Đoković pred početak Mastersa u Rimu pričao je o glavnim ciljevima ove sezone, u kojoj i dalje nema niti jedan trofej. Jedno od prvih pitanja na konferenciji za medije bilo je vezano za propuštanje turnira u Madridu, gde je titulu podigao… »
Đoković: Hoću da se što bolje pripremim za Rolan Garos

Đoković: Hoću da se što bolje pripremim za Rolan Garos

Radio 021 08.05.2024
Prvi teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da će turnir u Rimu kao i naredni period iskoristiti da se što bolje pripremi za Rolan Garos. "Na dobrom sam putu da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu. Odradio sam dobre treninge, nadam se da ću… »
Đoković: Na dobrom sam putu da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu

Đoković: Na dobrom sam putu da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu

Sportski žurnal 08.05.2024
S obzirom da me čekaju Rolan Garos, Vimbldon i Olimpijske igre, ovo je važan period za mene. Prvi teniser sveta Novak Đoković izjavio je da će turnir u Rimu kao i naredni period iskoristiti da se što bolje pripremi za Rolan Garos. - Na dobrom sam… »
Đoković: Da se što bolje pripremim za Rolan Garos

Đoković: Da se što bolje pripremim za Rolan Garos

Novi magazin 08.05.2024
Prvi teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da će turnir u Rimu kao i naredni period iskoristiti da se što bolje pripremi za Rolan Garos. "Na dobrom sam putu da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu. Odradio sam dobre treninge, nadam se da ću… »
Đoković ohrabrio navijače pred Rim: "Očekujem da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu"

Đoković ohrabrio navijače pred Rim: "Očekujem da budem u vrhunskoj formi na Rolan Garosu"

Telegraf 08.05.2024
Prvi teniser sveta zadovoljan je kako je trenirao i očekuje dobar nastup u Rimu. Novak Đoković je održao konferenciju za medije u Rimu, gde će učestvovati na Mastersu koji je njegova poslednja priprema pred Rolan Garos. Nole je istakao da je… »

Vesti dana »