Povezane vesti

Mateo Beretini se povukao sa mastersa u Rimu

Mateo Beretini se povukao sa mastersa u Rimu

Politika pre 26 dana
RIM – Italijanski teniser Mateo Beretini saopštio je danas da se povukao sa mastersa u Rimu zbog povrede. „Pokušao sam da uradim sve da igram u Rimu, ali neću uspeti. Nisam spreman da se takmičim. Morao sam da ostavim svoje srce po strani i uradim… »
Još jedan teniski as odustao od rima: Beretini se povukao zbog povrede

Još jedan teniski as odustao od rima: Beretini se povukao zbog povrede

Dnevnik pre 25 dana
Italijanski teniser Mateo Beretini saopštio je da se povukao sa mastersa u Rimu zbog povrede. "Pokušao sam da uradim sve da igram u Rimu, ali neću uspeti. Nisam spreman da se takmičim. Morao sam da ostavim svoje srce po strani i uradim ono što je… »
Šok za navijače, finalista Vimbldona se povukao sa mastersa u Rimu

Šok za navijače, finalista Vimbldona se povukao sa mastersa u Rimu

Sportski žurnal pre 25 dana
Umesto Beretinija u glavni žreb mastersa u Rimu ušao je „laki luzer”, Amerikanac Džefri Džon Volf. Italijanski teniser Mateo Beretini saopštio je da se povukao sa mastersa u Rimu zbog povrede. - Pokušao sam da uradim sve da igram u Rimu, ali… »
Još jedan teniski as odustao od Rima

Još jedan teniski as odustao od Rima

B92 pre 25 dana
Italijanski teniser Mateo Beretini saopštio je da se povukao sa mastersa u Rimu zbog povrede. "Pokušao sam da uradim sve da igram u Rimu, ali neću uspeti. Nisam spreman da se takmičim. Morao sam da ostavim svoje srce po strani i uradim ono što je… »
Novi šok: Još jedan Italijan odustao od Rima

Novi šok: Još jedan Italijan odustao od Rima

Večernje novosti pre 25 dana
Italijanski teniser Mateo Beretini saopštio je danas da se povukao sa mastersa u Rimu zbog povrede. Foto: Profimedia Dodao je i da se nada će biti spreman za Rolan Garos. - Pokušao sam da uradim sve da igram u Rimu, ali neću uspeti. Nisam spreman da… »

Vesti dana »