Povezane vesti

Prvo oglašavanje vedrane Rudan! Saopštila da ima rak i poručila: Nisam depresivna, život mi je postao buran

Prvo oglašavanje vedrane Rudan! Saopštila da ima rak i poručila: Nisam depresivna, život mi je postao buran

Mondo pre 25 dana
Vedrana Rudan oglasila se nakon što je saopštila da ima rak i da se povlači zbog lečenja. Vedrana Rudan oglasila se nakon što je saopštila da ima rak i da se povlači zbog lečenja. Hrvatska književnica Vedrana Rudan, nedavno je otkrila da ima rak… »
Otkriveno u kakvom je stanju Vedrana Rudan nakon dijagnoze raka

Otkriveno u kakvom je stanju Vedrana Rudan nakon dijagnoze raka

B92 pre 25 dana
Vedrana Rudan nedavno je otkrila da boluje od raka, a sada su se na njenoj zvaničnoj Fejsbuk stranici pojavili novi podaci o njenom stanju. "Poštovane čitateljke i čitaoci Vedraninog bloga! Pišem vam u njeno ime. Nismo očekivali toliku podršku od… »
„Nije depresivna, oduševljena je što joj je život postao izuzetno buran i zanimljiv“: Vedrana Rudan u svom stilu otkrila…

„Nije depresivna, oduševljena je što joj je život postao izuzetno buran i zanimljiv“: Vedrana Rudan u svom stilu otkrila…

Nova pre 25 dana
Književnica Vedrana Rudan nedavno je objavila da boluje od kancera, a o svojoj borbi je progovorila u svom tekstu pod nazivom "Rak i ja". Ona se sada oglasila preko administratora njene službene stranice na Fejsbuku, a on se u njeno ime zahvalio svima… »
Prvo oglašavanje vedrane Rudan nakon vesti da boluje od raka: "Nisam depresivna, već oduševljena što mi je život postao…

Prvo oglašavanje vedrane Rudan nakon vesti da boluje od raka: "Nisam depresivna, već oduševljena što mi je život postao…

Kurir pre 25 dana
Vedrana Rudan, čiji su tekstovi oduvek osvajali srca čitatelja svojojm iskrenošću i humorom, obratila se javnosti putem svoje službene Fejsbuk stranice kako bi se zahvalila na podršci koju je dobila u teškim trenucima. "Nismo očekivali toliku… »
Otkriveno u kakvom je stanju Vedrana Rudan nakon što je saopštila da boluje od raka: "u bolnici je..."

Otkriveno u kakvom je stanju Vedrana Rudan nakon što je saopštila da boluje od raka: "u bolnici je..."

Telegraf pre 25 dana
Na njenoj zvaničnoj stranici na Fejsbuku osvanula je poruka. Hrvatska književnica Vedrana Rudan (74) otkrila je nedavno da boluje od raka, a sada je otkriveno u kakvom je stanju. Na njenoj zvaničnoj stranici na Fejsbuku osvanula je poruka u kojoj je… »

Vesti dana »

Šapić: SNS ima 64 mandata u Beogradu

Šapić: SNS ima 64 mandata u Beogradu

Politika pre 0 minutajoš 25 povezanih
DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

Novi magazin pre 1 satjoš 18 povezanih
(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

Danas pre 2 satajoš 6 povezanih