Povezane vesti

Ana Bekuta udarila na Cecu pa zažalila: Ražnatovićkin oštar odgovor će dugo pamtiti

Ana Bekuta udarila na Cecu pa zažalila: Ražnatovićkin oštar odgovor će dugo pamtiti

Svet & Skandal pre 24 dana
Sukob u Zvezdama Granda desio se između Cece, Ane i Bosanca Sukob u Zvezdama Granda nešto je na šta smo navikli, jer iz emisije u emisiju dođe do čarki između žirija koji su ne slaže baš uvek u svemu. Međutim, kako kažu, među njima nema zle… »
"Izvini pavaroti, nisam te prepoznala" Ceca i Bosanac u žestokom obračunu, ceo studio na nogama: A ko tebe sluša?!

"Izvini pavaroti, nisam te prepoznala" Ceca i Bosanac u žestokom obračunu, ceo studio na nogama: A ko tebe sluša?!

Kurir pre 24 dana
Kako se sezoni bliži kraj, atmosfera u "Zvezdama Granda" je sve napetija. Nova situacija i sukob Svetlane Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića Bosanca je sve podigla na noge. Zbog nesuglasica u komentarima takmičara, došli su u novi sukob. - Znači… »
Zvezde Granda: Ceca žestoko odbrusila Bosancu i Ani Bekuti - Nismo vas prepoznali! (VIDEO)

Zvezde Granda: Ceca žestoko odbrusila Bosancu i Ani Bekuti - Nismo vas prepoznali! (VIDEO)

Svet plus pre 24 dana
Zvezde Granda, polako ulaze u svoju završnicu, a sukobi među članovima žirija su sve jači. U novoj emisiji " Zvezda Granda", ponovo ćemo gledati "okršaj" Dragana Stojkovića Bosanca i Cece Ražnatović, koji u poslednjih nekoliko emisija nikako ne… »
"Mlađa si od mene, ne znam ko te: Sluša?" Žestoka svađa Cece i Bosanca u emisiji, sve se orilo: "Ti si korumpiran?"

"Mlađa si od mene, ne znam ko te: Sluša?" Žestoka svađa Cece i Bosanca u emisiji, sve se orilo: "Ti si korumpiran?"

Blic pre 24 dana
U novoj epizodi muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" došlo je do žestokog sukoba između Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića Bosanca. Naime, sve je krenulo zbog načina na koji članovi žirija glasaju i komentarišu kandidate. - Znači ti si… »

Vesti dana »