Повезане вести

Медведев загрмео: Ово је њихов циљ

Медведев загрмео: Ово је њихов циљ

Б92 пре 10 дана
Окончање Специјалне војне операције и денацификација Украјине само је први корак на путу ка новој архитектури међународних односа, изјавио је заменик председавајућег Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев. Према његовим… »
Медведев: Мисија Русије – уништење фашизма

Медведев: Мисија Русије – уништење фашизма

Политика пре 11 дана
Окончање Специјалне војне операције и денацификација Украјине само је први корак на путу ка новој архитектури међународних односа, изјавио је заменик председавајућег Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев. Према његовим… »
Медведев: Мисија Русије – уништење фашизма

Медведев: Мисија Русије – уништење фашизма

Вести онлине пре 11 дана
Окончање Специјалне војне операције и денацификација Украјине само је први корак на путу ка новој архитектури међународних односа, изјавио је заменик председавајуц́ег Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев. Према његовим… »
Медведев честитао дан победе: Искорењивање нацизма – историјска мисија Русије

Медведев честитао дан победе: Искорењивање нацизма – историјска мисија Русије

Курир пре 11 дана
Нацизам неће нестати сам од себе, његово коначно искорењивање је историјска мисија Русије, а у томе је подржава већина светске популације која не жели да живи по наредбама самозване "златне милијарде", истакао је заменик… »
Медведев у свом стилу: Нацизам неће нестати сам од себе - то је историјска мисија Русије

Медведев у свом стилу: Нацизам неће нестати сам од себе - то је историјска мисија Русије

Правда пре 11 дана
Нацизам неће нестати сам од себе, његово коначно искорењивање је историјска мисија Русије, а у томе је подржава већина светске популације која не жели да живи по наредбама самозване "златне милијарде", истакао је заменик… »

Вести дана »