Povezane vesti
Novi američki udar na kineskog diva Posle sankcija Huawei-ju, SAD otišle korak dalje: "Poništili smo dozvole za izvoz"
Kurir 09.05.2024
Američka vlada kaže da je oduzela neke licence koje su dozvoljavale američkim proizvođačima čipova da izvoze određenu robu kineskom tehnološkom gigantu Huawei. Ministarstvo trgovine nije preciziralo koje su dozvole poništene, ali taj potez je usledio… »
Intel revidirao prognozu zbog novih sankcija protiv Kine
SEEbiz 09.05.2024
DETROIT - Američki proizvođač čipova Intel priopćio je u srijedu da je Ministarstvo trgovine SAD-a povuklo određene izvozne dozvole za svoje proizvode kupcu u Kini, što je odluka koja će utjecati na zaradu tvrtke u drugom tromjesečju. Intel nije otkrio… »
Vesti dana »
Država smanjuje akcize na gorivo: Evo da li će i cene na pumpama biti niže
Dnevnik pre 1 satjoš 34 povezane
Teheran: SAD da se uzdrže od novih "vojnih avantura"; Kac preti Iranu: IDF spreman da udari još "većom silom"
RTS pre 0 minutajoš 40 povezanih
Putinova "flota u senci" potpuno uništena: Isplivao novi snimak ukrajinskog napada, poražavajuće brojke za Rusiju (video)
Blic pre 2 satajoš 28 povezanih
Nyt: Tramp napustio Tursku starim avionom Air Force One iz bezbednosnih razloga
Euronews pre 3 satajoš 63 povezane



