Povezane vesti
Evo koje manifestacije očekuju Zrenjanince na Trgu
B92 09.05.2024
Od 9. do 11. maja održava se prodajna izložba cveća, zrenjaninska "Cvetna pijaca" na Trgu slobode. Posetioci će tokom ova tri dana, u periodu od 8 do 20 časova, moći da vide i kupe najraznovrsniju ponudu sadnica, rezanog cveća, opremu za sadnju i… »
Foto reportaža: „Cvetna pijaca“ na Trgu slobode (47FOTO)
I Love Zrenjanin 09.05.2024
Prodajna izložba cveća „Cvetna pijaca“ je od danas, 9. maja, do 11 maja, na Trgu slobode u Zrenjaninu. Posetioci će tokom ova tri dana, u periodu od 8 do 19 časova, moći da vide i kupe najraznovrsniju ponudu saksijskog, rezanog cveća, sadnica… »
Vesti dana »

Počelo okupljanje studenata u blokadi, saobraćaj obustavljen u velikom delu Beograda
RTV pre 2 minutajoš 81 povezana

Kako je izgledao doček studenata u Beogradu: Crveni tepih i medalje za pešake, napad na Elektrotehničkom fakultetu
Nova ekonomija pre 43 minutajoš 11 povezanih

Slikao oružje i municiju: Tužilaštvo policiji izdalo nalog za identifikaciju muškarca koji je pretio na Instagramu (foto)
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih