Povezane vesti

Kris Džener ima tumor! Majka Kardašijan - Džener klana otkrila jezivu dijagnozu

Kris Džener ima tumor! Majka Kardašijan - Džener klana otkrila jezivu dijagnozu

Mondo pre 24 dana
U najnovijoj sezoni rijalitija o porodici Kardašijan, Kris Džener je uplakana podelila dijagnozu sa ćerkama. U najnovijoj sezoni rijalitija o porodici Kardašijan, Kris Džener je uplakana podelila dijagnozu sa ćerkama. Peta sezona " Kardašijanovih"… »
Kris Džener otkrila da boluje od raka (VIDEO)

Kris Džener otkrila da boluje od raka (VIDEO)

Vesti online pre 24 dana
Kris Džener je u novom trejleru za petu sezonu Kardašijanovih otkrila da je bolesna. Naime, ona je saopštila porodici ali i širokoj javnosti da ima rak… – Išla sam na skener. Našli su mi cistu i mali tumor – rekla je. Kamera je zatim prešla… »
Kris Džener otkrila da ima tumor

Kris Džener otkrila da ima tumor

Nova pre 24 dana
Kris Džener, majka i menadžerka sestara Kardašijan, saopštila je da boluje od tumora. U novoj sezoni porodičnog rijalitija, Kris je otvorila dušu, nakon čega je usledio plač njene ćerke Kajli. „Pronašli su mi cistu i mali tumor“, izjavila je… »
Kris Džener šokirala javnost: Imam tumor! (VIDEO)

Kris Džener šokirala javnost: Imam tumor! (VIDEO)

Svet plus pre 24 dana
Kris Džener, majka poznatih sestara Kardašija, ali i Kendal i Kajli Džener, šokirala je sve kada je otkrila da ima tumor. U novoj 5. sezoni serijala "Keeping Up with the Kardashians", Kris Džener je podelila sa svojom porodicom rezultate nedavne… »
Kris Džener otkrila da boluje od raka VIDEO

Kris Džener otkrila da boluje od raka VIDEO

B92 pre 24 dana
Kris Džener je u novom trejleru za petu sezonu Kardašijanovih otkrila da je bolesna. Naime, ona je saopštila porodici ali i širokoj javnosti da ima rak... "Išao sam na skener. Našli su mi cistu i mali tumor", rekla je. Kamera je zatim prešla na… »

Vesti dana »