Povezane vesti

Zaharova: Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi „Dan pobede”

Zaharova: Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi „Dan pobede”

Politika pre 10 dana
Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede, izjavila je danas predstavnica za medije ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova. "Mi slavimo ovaj praznik, smatramo ga važnim, prenosimo tradiciju sa generacije na generaciju. Štitimo i… »
Rusija: Nećemo dozvoliti...

Rusija: Nećemo dozvoliti...

B92 pre 10 dana
Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede, izjavila je danas predstavnica za medije ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova. "Mi slavimo ovaj praznik, smatramo ga važnim, prenosimo tradiciju sa generacije na generaciju. Štitimo… »
Zaharova: Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede

Zaharova: Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede

Vesti online pre 10 dana
Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede, izjavila je danas predstavnica za medije ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova. – Mi slavimo ovaj praznik, smatramo ga važnim, prenosimo tradiciju sa generacije na generaciju… »
Marija Zaharova poručila Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede

Marija Zaharova poručila Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede

Dnevnik pre 11 dana
MOSKVA: Rusija neće dozvoliti nikome da oskrnavi Dan pobede, izjavila je danas predstavnica za medije ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova. "Mi slavimo ovaj praznik, smatramo ga važnim, prenosimo tradiciju sa generacije na generaciju… »
Zaharova o Danu pobede: Pobeda svetla nad tamom – trijumf dobra nad zlom

Zaharova o Danu pobede: Pobeda svetla nad tamom – trijumf dobra nad zlom

Politika pre 11 dana
„Deveti maj je praznik. To je praznik pobede. To je praznik preporoda, praznik trijumfa dobra nad zlom i to na nivou celog sveta. Ovo je praznik kada se sećamo, poštujemo, odajemo počast svima koji su žrtvovali svoje živote. I to u pravom smislu… »

Vesti dana »