Povezane vesti

Baby Lasagna: Svi me pitaju šta bih poručio žiriju HRT-a, očekuju da ih napadnem

Baby Lasagna: Svi me pitaju šta bih poručio žiriju HRT-a, očekuju da ih napadnem

N1 Info 09.05.2024
Drugo polufinalno veče Pesme za Evroviziju održava se večeras, a favorit ovogodišnjeg Eurosonga je hrvatski predstavnik Baby Lasagna sa pesmom Rim tim tagi dim, koji je nastupao u prvoj polufinalnoj večeri. „Biti favorit je velika čast, fokusiram… »
Izraelska predstavnica na Evroviziji: "Imam ceo tim obezbeđenja"

Izraelska predstavnica na Evroviziji: "Imam ceo tim obezbeđenja"

B92 09.05.2024
Eden Golan, predstavnica Izraela na Evroviziji, iznela je svoje mišljenje je o Teya Dori. "Obožavam Srbiju! Mislim da Teya Dora ima odličnu pesmu, baš me je dirnula. Inače, znam neke njene prethodne pesme. "Moje more...", rekla je Eden za Telegraf… »
"Imam ceo tim obezbeđenja": Predstavnica Izraela Eden Golen o Teya Dori i bezbednosti na Evroviziji 2024: Zapevala pesmu…

"Imam ceo tim obezbeđenja": Predstavnica Izraela Eden Golen o Teya Dori i bezbednosti na Evroviziji 2024: Zapevala pesmu…

Blic 09.05.2024
Večeras se održava drugo polufinalno veče najvećeg muzičkog takmičenja "Evrovizija 2024", a nastupiće 16 zemalja od kojih će samo 10 proći dalje. Predstavnica Izraela, Eden Golan, nastupiće večeras pod rednim brojem 14., koja je otkrila kakvo… »
Drugo polufinalno veče Evrovizije 2024: Evo kada se emituje, ko učestvuje i pod kojim rednim brojem nastupa favorit

Drugo polufinalno veče Evrovizije 2024: Evo kada se emituje, ko učestvuje i pod kojim rednim brojem nastupa favorit

Mondo 09.05.2024
Najveće muzičko takmičenje 68. "Evrovizija" održava se ove godine u Malmeu, a Srbiju predstavlja Teya Dora sa pesmom "Ramonda". Najveće muzičko takmičenje 68. "Evrovizija" održava se ove godine u Malmeu, a Srbiju predstavlja Teya Dora sa pesmom… »
Evo ko sve učestvuje: Večeras je drugo polufinale Evrovizije

Evo ko sve učestvuje: Večeras je drugo polufinale Evrovizije

Večernje novosti 09.05.2024
DRUGO polufinale „Pesme Evrovizije“ se održava večeras u Malmeu, predstaviće se 16 kompozicija, a finale će se održati u subotu, 11. maja. Foto: Profimedia 10 kompozicija će proći u finale „Evrovizije 2024“, a ovo je redosled nastupa u… »
Teya Dora otkrila favorite 48 sati uoči finala Evrovizije, ali i šta obavezno mora da uradi pred sam nastup

Teya Dora otkrila favorite 48 sati uoči finala Evrovizije, ali i šta obavezno mora da uradi pred sam nastup

Telegraf 09.05.2024
Naša predstavnica otkrila ko su njeni favoriti. Srpska predstavnica Teya Dora sa numerom "Ramonda" se plasirala u finale, 11. maja, Evrovizije koje se ove godine održava u Malmeu. Nakon prve polufinalne večeri, ona je iznela utiske sa najprestižnijeg… »
Reakcija Bejbi lazanje otkriva šta stvarno misli o Teya dori: Ovo je predstavnik Hrvatske uradio kad smo prvi prošli u finale

Reakcija Bejbi lazanje otkriva šta stvarno misli o Teya dori: Ovo je predstavnik Hrvatske uradio kad smo prvi prošli u finale

Kurir 09.05.2024
Večeras se održava drugo polufinalno veče Evrovizije u Malmeu, a strasti posle prve polufinalne večeri se još uvek nisu stišale. Društvene mreže usijale su se zbog komentara nakon prve večeri, a veliku pažnju privukli su predstavnici Srbije -… »
Baby Lasagna važi za favorita, a ovaj takmičar mu je najveća konkurencija: Nastupa večeras, o njegovoj probi svi već…

Baby Lasagna važi za favorita, a ovaj takmičar mu je najveća konkurencija: Nastupa večeras, o njegovoj probi svi već…

Blic 09.05.2024
Predstavnik Hrvatske na ovogodišnjoj "Evroviziji" Baby Lasagna, koji se predstavio pesmom "Rim Tim Tagi Dim" nakon svog nastupa važi za favorita za pobedu na prestižnom takmičenju. Međutim, kako se večeras održava drugo polufinale " Evrovizije"… »
Teya Dora prva u trendingu u Srbiji, ali ovaj detalj otkriva kako stvarno stoje stvari: Evo ko je iza nje

Teya Dora prva u trendingu u Srbiji, ali ovaj detalj otkriva kako stvarno stoje stvari: Evo ko je iza nje

Telegraf 09.05.2024
Predstavnica Srbije "zakucala" trending. Srpska predstavnica, Teya Dora, sa numerom "Ramonda" plasirala se 7. maja, u finale najvećeg muzičkog takmičenja - Evrovizije. I nakon što su se strasti stišale, merilo uspeha postale su muzičke paltforme i… »

Vesti dana »