Povezane vesti

Netanijahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

Netanijahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

Politika pre 25 dana
Izraelski premijer Benjamin Netanijahu poručio je danas da će ova zemlja ''ukoliko mora, stajati sama'', nakon što je administracija u Vašingtonu odložila nekoliko pošiljki oružja u Tel Aviv usled neslaganja o izraelskoj ofanzivi na Rafu. ''Ako… »
Netanijahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

Netanijahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

Insajder pre 24 dana
Izraelski premijer Benjamin Netanijahu poručio je da će ova zemlja ''ukoliko mora, stajati sama'', nakon što je administracija u Vašingtonu odložila nekoliko pošiljki oružja u Tel Aviv usled neslaganja o izraelskoj ofanzivi na Rafu. ''Ako moramo da… »
Netanjahu besan: "Borićemo se zubima i noktima"

Netanjahu besan: "Borićemo se zubima i noktima"

B92 pre 24 dana
Izraelski premijer Benjamin Netanijahu poručio je danas da će ova zemlja ''ukoliko mora, stajati sama'', nakon što je administracija u Vašingtonu odložila nekoliko pošiljki oružja u Tel Aviv usled neslaganja o izraelskoj ofanzivi na Rafu. ''Ako… »
Netanjahu: Ako budemo morali da stojimo sami, stajaćemo sami, borićemo se i noktima

Netanjahu: Ako budemo morali da stojimo sami, stajaćemo sami, borićemo se i noktima

NIN pre 24 dana
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu ponovio je danas, dan posle američkih pretnji obustavom isporuke oružja svom istorijskom savezniku, da će se Izrael "ako treba i boriti sam", saopštila je pres služba premijera. "Ako budemo morali da stojimo… »
Netanjahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

Netanjahu: Ako bude neophodno, Izrael će se sam boriti protiv neprijatelja

N1 Info pre 24 dana
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu poručio je danas da će ova zemlja ''ukoliko mora, stajati sama'', nakon što je administracija u Vašingtonu odložila nekoliko pošiljki oružja u Tel Aviv usled neslaganja o izraelskoj ofanzivi na Rafu. “Ako… »

Vesti dana »