Povezane vesti

"Rekla mi je da sumnja na jednu devojku" Almin brat otkrio detalje poslednjeg razgovora s njom pre nezapamćene tragedije

"Rekla mi je da sumnja na jednu devojku" Almin brat otkrio detalje poslednjeg razgovora s njom pre nezapamćene tragedije

Kurir pre 13 dana
Almin brat izneo nepoznate detalje koji su prethodili tragediji u Skadru: "Sumnjala je na jednu devojku" Škeljzen Bušat, brat Alme Arazi, izneo je detalje o tragediji u Skadru, gde se 39-godišnja žena utopila u reci Bojani zajedno sa svoje tri dece… »
"Sestra mu je uzela telefon, na njemu su bili snimci kako je vara": Almin brat izneo detalje koji su prethodili tragediji na…

"Sestra mu je uzela telefon, na njemu su bili snimci kako je vara": Almin brat izneo detalje koji su prethodili tragediji na…

Blic pre 12 dana
Škeljzen Bušat, brat Alme Arazi (39), koja se utopila u reci Bojani zajedno sa svoje tri dece, ispričao je za "News24" šta on zna o tragičnom događaju u gradu Skadru . On je govorio o detaljima sukoba između Alme i njenog muža Ergisa Arazija, koji… »
Oglasio se brat Alme koja je sa decom skočila u reku! Otkrio šta je prethodilo smrti mališana i njegove sestre

Oglasio se brat Alme koja je sa decom skočila u reku! Otkrio šta je prethodilo smrti mališana i njegove sestre

Mondo pre 12 dana
Oglasio se brat Alme koja je skočila u reku sa troje dece. Oglasio se brat Alme koja je skočila u reku sa troje dece. Škeljzen Bušat, brat Alme Arazi, izneo je detalje o tragediji u Skadru, gde je žena (39) skočila u reku Bojanu zajedno sa svoje tri… »
Almin brat izneo nepoznate detalje koji su prethodili tragediji u Skadru: "Sumnjala je na jednu devojku"

Almin brat izneo nepoznate detalje koji su prethodili tragediji u Skadru: "Sumnjala je na jednu devojku"

Telegraf pre 12 dana
"Nju lično ne poznajem, ne znam da li ju je moja sestra poznavala. Samo mi je rekla da sumnja na jednu devojku." Škeljzen Bušat, brat Alme Arazi, izneo je detalje o tragediji u Skadru, gde se 39-godišnja žena utopila u reci Bojani zajedno sa svoje… »

Vesti dana »