Povezane vesti

Nesreća nikad ne dolazi sama! Nakon razvoda, napustio ga je i on! Toni Bijelić načisto slomljen

Nesreća nikad ne dolazi sama! Nakon razvoda, napustio ga je i on! Toni Bijelić načisto slomljen

Story 10.05.2024
Toni Bijelić neutešan zbog gubitka drage osobe Toni Bijelić i Dragana Mirković nikako da izađu iz loše životne faze. Toniju je krajem prošle godine preminula majka. Nedugo zatim stigla je šokantna vest o razvodu 24 godine dugog braka sa folk… »
Toni Bijelić doživeo tragediju: Oglasio se potresnom porukom (FOTO)

Toni Bijelić doživeo tragediju: Oglasio se potresnom porukom (FOTO)

Svet plus 10.05.2024
Bivši suprug Dragane Mirković, doživeo je tragediju, a svoj bol podelio je javno. Toni se je na Instagramu objavio potresnu poruku kojom se oprostio od preminulog prijatelja Envera. - Dragi prijatelju, hvala ti na svemu što si za mene, moju porodicu i… »
(Foto): "Hvala ti za sve što si učinio za mene i moju porodicu...": Toni Bijelić slomljen zbog smrti prijatelja, emotivnim…

(Foto): "Hvala ti za sve što si učinio za mene i moju porodicu...": Toni Bijelić slomljen zbog smrti prijatelja, emotivnim…

Blic 10.05.2024
Nakon razvoda od pevačice Dragane Mirković, Toni Bijelić povukao se iz javnosti, a samo ponekad se oglasi na svom Instagram profilu. Toni je sada, na Instagram storiju, saopštio tužnu vest. Naime, njegov prijatelj je preminuo, a on se javno oprostio… »

Vesti dana »