Povezane vesti

Dominik Tim na kraju sezone završava igračku karijeru

Dominik Tim na kraju sezone završava igračku karijeru

Politika pre 23 dana
BEČ – Austrijski teniser Dominik Tim potvrdio je danas da će na kraju sezone da završi igračku karijeru. Tim je danas na svom Instagram nalogu objavio da na kraju sezone odlazi u penziju. „Mogu da potvrdim da će ova sezona da bude moja poslednja… »
Dominik Tim na kraju sezone završava igračku karijeru

Dominik Tim na kraju sezone završava igračku karijeru

Dnevnik pre 23 dana
Austrijski teniser Dominik Tim potvrdio je danas da će na kraju sezone da završi igračku karijeru. Tim je danas na svom Instagram nalogu objavio da na kraju sezone odlazi u penziju. "Mogu da potvrdim da će ova sezona da bude moja poslednja u karijeri… »
Šampion Ju-Es opena na kraju sezone završava igračku karijeru (video)

Šampion Ju-Es opena na kraju sezone završava igračku karijeru (video)

Sportski žurnal pre 23 dana
Rekao da je osvojio turnire koje nije ni sanjao, ali da ni telo ni glava ne žele dalje. Austrijski teniser Dominik Tim potvrdio je danas da će na kraju sezone da završi igračku karijeru. Tim je danas na svom Instagram nalogu objavio da na kraju sezone… »
Dominik Tim završava igračku karijeru

Dominik Tim završava igračku karijeru

Sportske.net pre 23 dana
Tim je danas na svom Instagram nalogu objavio da na kraju sezone odlazi u penziju. "Mogu da potvrdim da će ova sezona da bude moja poslednja u karijeri. Ima više razloga za to. Pre svega, moj zglob nije onakav kakav bi trebalo da bude i kakav sam… »
SAD je stvarno kraj: Grend slem šampion ide u penziju (video)

SAD je stvarno kraj: Grend slem šampion ide u penziju (video)

Večernje novosti pre 23 dana
Grend slem šampion Dominik Tim potvrdio da će završiti karijeru na kraju aktuelne sezone. To je najavljeno ove nedelje, sada je i sam Austrijanac ozvaničio kraj. Foto: Profimedia Osvajač Ju-Es opena 2020. godine najverovatnije će završiti karijeru… »
Teniser Dominik Tim potvrdio da završava karijeru

Teniser Dominik Tim potvrdio da završava karijeru

Danas pre 23 dana
Dominik Tim potvrdio je spekulacije koje su se pojavile pre nekoliko dana – ovo je poslednja sezona u njegovoj karijeri. Tim se svim svojim navijačima obratio video porukom objavljenom na društvenim mrežama. „Zdravo svima, imam veoma važnu, veoma… »
Grend slem šampion potvrdio - ide u penziju VIDEO

Grend slem šampion potvrdio - ide u penziju VIDEO

B92 pre 23 dana
Austrijski teniser Dominik Tim potvrdio je da će na kraju sezone završiti karijeru. Osvajač US opena 2020. godine najverovatnije će završiti karijeru u Beču, gde je takmičenje na programu od 21. do 27. oktobra. "Mogu da potvrdim da će ova sezona… »
Zaista je kraj: Tim potvrdio da završava karijeru

Zaista je kraj: Tim potvrdio da završava karijeru

Sport klub pre 23 dana
Dominik Tim potvrdio je spekulacije koje su se pojavile pre nekoliko dana - ovo je poslednja sezona u njegovoj karijeri. Tim se svim svojim navijačima obratio video porukom objavljenom na društvenim mrežama. „Zdravo svima, imam veoma važnu, veoma… »

Vesti dana »