Povezane vesti

"Uz supruga sam učila": Bivša odbojkašica sada ima emisiju i bavi se drugom profesijom: "Navikli smo na stresove"

"Uz supruga sam učila": Bivša odbojkašica sada ima emisiju i bavi se drugom profesijom: "Navikli smo na stresove"

Blic pre 23 dana
Emisija “Stvaranje sa Anjom” je na Blic televiziji pravo osveženje, a ljubitelji dizajniranja enterijera, moći će da prate voditeljkine projekte subotom u 13 časova i u repriznom terminu koji je na programu ponedeljkom u 12.15. Pre nego što je… »
Na koji način se može renovirati prostor da ujedno bude zanimljiv, ali i praktičan : Ne propustite novu epizodu" Stvaranje…

Na koji način se može renovirati prostor da ujedno bude zanimljiv, ali i praktičan : Ne propustite novu epizodu" Stvaranje…

Blic pre 23 dana
U novoj epizodi serijala " Stvaranje sa Anjom " imaćete priliku da saznate koji su to najfiniji materijali koji se koriste za renoviranje prostora, kao i koja su to zanimljiva, ali i praktična rešenja kada je reč o enterijeru. Emisija se emituje svake… »
"Devojke mole boga da ih neko muva, a ja imam milion udvarača": Šok izjava Dare Bubamare u "Ceca show" : Evo kako reaguje na…

"Devojke mole boga da ih neko muva, a ja imam milion udvarača": Šok izjava Dare Bubamare u "Ceca show" : Evo kako reaguje na…

Blic pre 24 dana
U petak, 10. maja, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca show". U novoj epizodi, druge sezone "Ceca show", najveća muzička zvezda na Balkanu… »

Vesti dana »