Povezane vesti
Odbijena žalba tužioca na puštanje Duška Šarića iz pritvora
Politika 10.05.2024
Apelacioni sud u Beogradu odbio je žalbu tužilaštva na odluku Specijalnog suda kojom je uz jemstvo od 800.000 evra na slobodu pušten Duško Šarić, brat Darka Šarića. Istom odlukom odbijena je i žalba koja se odnosila na Milana Vučinića, optuženog u istom… »
Apelacija potvrdila: Dušku Šariću prihvaćeno jemstvo i ukinut pritvor
Telegraf 10.05.2024
Ova odluka je pravosnažna, a Dušku Šariću i Milanu Vučiniću je pritvor nakon polaganja jemstva zamenjen kućnim pritvorom uz elektronski nazdor. Apelacioni sud u Beogradu odbio je žalbu javnog tužilaštva za organizovani kriminal i potvrdio rešenje kojim… »
Vesti dana »
Ledeni dani u Srbiji, najteže u Loznici, vanredna situacija u devet opština; problemi sa strujom, vodom i grejanjem
RTS pre 22 minutajoš 131 povezana
NIS ugovorio uvoz nafte putem JANAF-a, prva isporuka sljedeći tjedan
SEEbiz pre 1 satjoš 32 povezane
Uživo Iran potpuno odsečen od sveta, ogromna pobuna: Hamnei se obratio javnosti, poručio Trampu: "Biće svrgnut kao i drugi arogantni despoti!" (foto/video)
Kurir pre 7 minutajoš 21 povezana
Nove cene goriva u Srbiji i planovi države za povećanje vlasništva u NIS-u
Naslovi.ai pre 4 satijoš 40 povezanih
Zelenski traži međunarodnu osudu Ruije zbog upotrebe balističke rakete protiv Ukrajine
Beta pre 1 satjoš 36 povezanih


