Povezane vesti

„Devojka sa krilima“ položila vozački ispit iz prve: „Da, vozim nogama“

„Devojka sa krilima“ položila vozački ispit iz prve: „Da, vozim nogama“

N1 Info pre 23 dana
Dejana Bačko, poznatija pod pseudonimom "Devojka sa krilima", koja je rođena bez ruku, uspela je da položi vozački ispit. I to - iz prve. Lepu vest podelila je na društvenoj mreži Instagram, gde je objavila fotografiju u automobilu i navela da je… »
Devojka s krilima položila vozački Novosađanka objavila sliku iz auta: Od danas vozim nogama (foto)

Devojka s krilima položila vozački Novosađanka objavila sliku iz auta: Od danas vozim nogama (foto)

Dnevnik pre 23 dana
Novosađanka Dejana Bačko poznatija kao "Devojka sa krilima" rođena je bez ruku, ali sa lakoćom obavlja svakodnevne aktivnosti. Danas se na svom Instagram profilu pohvalila novim postignućem – položenim vozačkim ispitom. Jako sam srećna jer sam… »
Devojka sa krilima položila vozački ispit: Više sam se mučila sa testovima, a vozim nogama

Devojka sa krilima položila vozački ispit: Više sam se mučila sa testovima, a vozim nogama

Mondo pre 23 dana
Devojka sa krilima je položila vozački ispit. Devojka sa krilima je položila vozački ispit. Dejana Bačko poznatija kao "Devojka sa krilima" pohvalila se na društvenim mrežama da je položila vozački ispit. "Jako sam srećna jer sam ostvarila još… »
Devojka sa krilima položila vozački: Dejana objavila sliku iz auta: "od danas vozim nogama"

Devojka sa krilima položila vozački: Dejana objavila sliku iz auta: "od danas vozim nogama"

Blic pre 23 dana
Dejana Bačko poznatija kao "Devojka sa krilima" rođena je bez ruku, ali sa lakoćom obavlja svakodnevne aktivnosti. Ona se porodila prošle godine i na svet donela ćerku, ostvarila brojne uspehe u sportu, a sada se pohvalila i da je položila vozački… »

Vesti dana »