Povezane vesti

Svetska premijera baleta “Sirenin klub” u prepunom Dorćol Placu Marko Nastić muzikom osavremenio klasični balet

Svetska premijera baleta “Sirenin klub” u prepunom Dorćol Placu Marko Nastić muzikom osavremenio klasični balet

Dnevnik 10.05.2024
BEOGRAD: Svetska premijera baleta “Sirenin klub”, čiji su autori koreograf Aršak Galumijan i producent Oleksandr Špak, održana je večeras na sceni Dorćol Placa. Muziku je specijalno za ovu predstavu kreirao Marko Nastić, jedan od najcenjenijih… »
Marko Nastić za N1 o tehno-baletu sa berlinskim plesačima: Dođite sami da procenite

Marko Nastić za N1 o tehno-baletu sa berlinskim plesačima: Dođite sami da procenite

N1 Info 10.05.2024
Dorćol Platz, epicentar kulturnih događanja, postaje poprište jedinstvenog spoja klasičnog baleta i elektronske muzike. Uzbudljiva premijera baletske predstave pod nazivom Sirenin klub, zakazana za 10. i 11. maj, obećava da će pomaknuti granice… »
„Oduševljen sam kako sve izgleda“: Marko Nastić za Nova.rs pred večerašnju premijeru berlinskog baleta u Dorćol Platzu

„Oduševljen sam kako sve izgleda“: Marko Nastić za Nova.rs pred večerašnju premijeru berlinskog baleta u Dorćol Platzu

Nova 10.05.2024
Mi smo večerašnju postavku namestili tako da će ljudi moći da đuskaju jer će plesači prolaziti pored njih, kaže DJ Marko Nastić za naš portal, pred večerašnju beogradsku premijeru "Sireninog kluba" koji predstavlja fuziju baleta i tehno… »
Uživo s „Dorćol placa“ na Nova.rs: Ekskluzivni prenos baleta „Sirenin klub“ Berlinske baletske kompanije u subotu…

Uživo s „Dorćol placa“ na Nova.rs: Ekskluzivni prenos baleta „Sirenin klub“ Berlinske baletske kompanije u subotu…

Nova 10.05.2024
Performans trupe „Berlin balet kompani“ pod nazivom “Sirenin klub”, sa potpuno novom produkcijom, muzikom i koreografijom biće premijerno izveden u Dorćol placu u Beogradu večeras i u subotu, 11. maja u 20 časova. Komad će prvo videti… »

Vesti dana »