Povezane vesti

Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, a Netanjahu nastavak rata

Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, a Netanjahu nastavak rata

N1 Info 10.05.2024
Hamas želi smirenost i pravi sporazum o prekidu vatre u Gazi, ali izraelski premijer Benjamin Netanjahu želi da se rat nastavi, izjavio je danas visoki zvaničnik Hamasa Halil al Haja. „Hamas nije suspendovao niti se povukao iz pregovora o (primirju)… »
Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, ali Netanijahu želi nastavak rata

Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, ali Netanijahu želi nastavak rata

RTV 10.05.2024
GAZA - Hamas želi smirenost i pravi sporazum o prekidu vatre u Gazi, ali izraelski premijer Benjamin Netanijahu želi da se rat nastavi, izjavio je danas visoki zvaničnik Hamasa Halil al Haja. "Hamas nije suspendovao niti se povukao iz pregovora o… »
Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, ali Netanijahu želi nastavak rata

Zvaničnik Hamasa: Mi želimo pravi sporazum, ali Netanijahu želi nastavak rata

B92 10.05.2024
Hamas želi smirenost i pravi sporazum o prekidu vatre u Gazi, ali izraelski premijer Benjamin Netanijahu želi da se rat nastavi, izjavio je danas visoki zvaničnik Hamasa Halil al Haja. "Hamas nije suspendovao niti se povukao iz pregovora o (primirju)… »
Hamas: Izrael vratio pregovore na početak izmenama predloga za prekid vatre

Hamas: Izrael vratio pregovore na početak izmenama predloga za prekid vatre

RTV 10.05.2024
GAZA - Palestinska militantna grupa Hamas saopštila je danas da je Izrael praktično odbacio predlog o prekidu vatre u Pojasu Gaze nakon što je dostavio posrednicima u pregovorima izmene i dopune tog predloga, čime su pregovori vraćeni na sam… »
Hamas: Izrael vratio pregovore na početak

Hamas: Izrael vratio pregovore na početak

B92 10.05.2024
Palestinska militantna grupa Hamas saopštila je danas da je Izrael praktično odbacio predlog o prekidu vatre u Pojasu Gaze nakon što je dostavio posrednicima u pregovorima izmene i dopune tog predloga, čime su pregovori vraćeni na sam početak. Hamas… »

Vesti dana »