Povezane vesti

Mbape saopštio da napušta PSŽ: Neću produžiti ugovor i avantura u Parizu će se završiti za nekoliko nedelja (video)

Mbape saopštio da napušta PSŽ: Neću produžiti ugovor i avantura u Parizu će se završiti za nekoliko nedelja (video)

Sportski žurnal 10.05.2024
Dvadesetšestogodišnji fudbaler nije potvrdio spekulacije da će preći u Real Madrid. Francuski fudbalski reprezentativac Kilijan Mbape saopštio je večeras da će na kraju sezone napustiti Pari Sen Žermen. Napadač PSŽ-a je na društvenoj mreži X… »
Obratio se video porukom: Mbape otkrio kakva je njegova budućnost u PSŽ-u! (video)

Obratio se video porukom: Mbape otkrio kakva je njegova budućnost u PSŽ-u! (video)

Hot sport 10.05.2024
Kraj jedne ere, fali samo ta Liga šampiona u kolekciji trofeja Francuski fudbaler, Kilijan Mbape iznenadio je fudbalski svet saopštenjem da će na kraju tekuće sezone napustiti redove Pari Sen Žermena. Napadač je potvrdio svoj odlazak iz francuske… »
Sad je stvarno kraj: Mbape objavio da napušta PSŽ

Sad je stvarno kraj: Mbape objavio da napušta PSŽ

Sport klub 10.05.2024
Tri dana po ispadanju i novom neuspehu u Ligi šampiona, PSŽ je ostao i zvanično bez najboljeg igrača. Kilijan Mbape je objavio da neće nastaviti sa Parižanima. Francuski napadač je video porukom objavio da će za PSŽ igrati do kraja ove sezone… »
Sada i zvanično: Kilijan Mbape napušta PSŽ

Sada i zvanično: Kilijan Mbape napušta PSŽ

Večernje novosti 10.05.2024
Jedan od najboljih fudbalera sveta, Kilijan Mbape, potvrdio je da napušta PSŽ na kraju ove sezone. FOTO: Tanjug/AP - Hteo sam da vam se obratim. Uvek sam govorio da ću vam se obratiti kada budem nešto imao da kažem. Hteo sam svima da vam kažem da je… »
Poruka Kilijana Embapea, konačno izašao u javnost!

Poruka Kilijana Embapea, konačno izašao u javnost!

Sportske.net 10.05.2024
Iako do danas to nije bilo zvanično potvrđeno, znalo se da Embape napušta Pari Sen Žermen. Čekali smo samo zvaničnu objavu i - evo je. Oglasio se fudbaler porukom na društvenim mrežama. "Uvek sam govorio da ću vam se obratiti jednog dana. Ovo je… »
Gotovo je: Mbape potvrdio da odlazi iz Pari sen Žermena

Gotovo je: Mbape potvrdio da odlazi iz Pari sen Žermena

Euronews 10.05.2024
Francusku fudbaler, Kilijan Mbape, definitivno će promeniti sredinu ovog leta. Mbape se obratio navijačima i svetu putem videa u kome je istakao da mu je ovo poslednja godina u Pari sen Žermenu. "U nedelju igram poslednji meč na Parku prinčeva. Mnogo… »

Vesti dana »