Povezane vesti

"Ne ležemo u krevet..." Fudbaler Ivica Ilijev se razveo od supruge, a evo kako je nekada govorio o njoj i braku: Mi smo...

"Ne ležemo u krevet..." Fudbaler Ivica Ilijev se razveo od supruge, a evo kako je nekada govorio o njoj i braku: Mi smo...

Kurir 10.05.2024
Bivši fudbaler Ivica Iliev razveo se od supruge Ivane nakon skoro 20 godina braka, o čemu je ekskluzivno pisao Kurir. Zasad nije poznato zbog čega je došlo do kraha braka, ali ova informacija je mnoge iznenadila s obzirom na to da su Ivica i Ivana… »
Razveo se Ivica Iliev! Ljubav pukla posle skoro 20 godina, sa lepom Ivanom je dobio troje dece

Razveo se Ivica Iliev! Ljubav pukla posle skoro 20 godina, sa lepom Ivanom je dobio troje dece

Telegraf 10.05.2024
Čuveni fudbaler i njegova supruga stavili su tačku na brak. Ivana i Ivica Iliev razveli su se nakon skoro 20 godina braka. Bivši fudbaler nije bio voljan da govori na ovu temu, pa je na pitanje o razvodu rekao: - Uh, sad ste me zatekli pitanjem. Ne… »
Kraj! Razveo se Ivica Iliev: Rastali se nakon skoro dve decenije skladnog braka: Oglasio se i bivši fudbaler

Kraj! Razveo se Ivica Iliev: Rastali se nakon skoro dve decenije skladnog braka: Oglasio se i bivši fudbaler

Kurir 10.05.2024
Bivši fudbaler Ivica Iliev razveo se od supruge Ivane nakon skoro 20 godina braka, tokom kojeg su dobili troje dece, saznaje Kurir. Zbog čega je došlo do kraha braka, zasad nije poznato, ali ova informacija je mnoge iznenadila s obzirom na to da su… »
Razveo se fudbaler Ivica Iliev! Sa suprugom Ivanom proveo 20 godina u braku, a sada se oglasio i poručio jedno

Razveo se fudbaler Ivica Iliev! Sa suprugom Ivanom proveo 20 godina u braku, a sada se oglasio i poručio jedno

Mondo 10.05.2024
Bivši fudbaler Ivica Ilijev razveo se od supruge Ivane nakon skoro 20 godina braka, tokom kojeg su dobili troje dece. Bivši fudbaler Ivica Ilijev razveo se od supruge Ivane nakon skoro 20 godina braka, tokom kojeg su dobili troje dece. Zbog čega je… »

Vesti dana »