Povezane vesti

Ovo je Albanac koji je izrešetan dok je bio s Katarinom! Vodio dvostruki život, u Albaniji ga čekala druga porodica: Sve…

Ovo je Albanac koji je izrešetan dok je bio s Katarinom! Vodio dvostruki život, u Albaniji ga čekala druga porodica: Sve…

Kurir 11.05.2024
Albanac Roan Brahim (32) ubijen je u četvrtak uveče u Atini dok je bio u kolima sa vanbračnom suprugom Katarinom. Katarina (37) je srećom izbegla užas, ali je nakon ubistva navodno bila sva krvava i kratko je ostala bez svesti. Roan je ubijen dok je… »
Jezivi snimci nakon likvidacije Albanca u Atini: Katarina bila sva u krvi, ubice žrtvi "obezbedile" parking

Jezivi snimci nakon likvidacije Albanca u Atini: Katarina bila sva u krvi, ubice žrtvi "obezbedile" parking

Telegraf 11.05.2024
Ubice su parkirale motor na jednom parking mestu, a kada su videla da Brahimi nailazi, isparkirali su se i on je tu stao. Dvojica muškaraca, koji se sumnjiče da su u četvrtak uveče likvidirali Albanca Roana Brahimija u predgrađu Atine, prethodno su… »
Mafijaška egzekucija u Atini: Albanac izrešetan pred ženom Katerinom, sin se igrao u parku i video ubice: "moj tata, moj…

Mafijaška egzekucija u Atini: Albanac izrešetan pred ženom Katerinom, sin se igrao u parku i video ubice: "moj tata, moj…

Blic 11.05.2024
U četvrtak uveče je u Atini došlo je do mafijaške egzekucije kada je ubijen Albanac Roan Brahimi (32), a povređena njegova supruga Katerina Bećo (37). Teški incident dogodio se posle 21.30 časova, a kako prenose mediji u Grčkoj, svedoci događaja… »
Ovo je Albanac likvidiran dok je bio sa Katarinom: Vodio dvostruki život, u Albaniji ga čekala druga porodica

Ovo je Albanac likvidiran dok je bio sa Katarinom: Vodio dvostruki život, u Albaniji ga čekala druga porodica

Telegraf 11.05.2024
On je ubijen dok je sa Katarinom čekao njihovog sedmogodišnjeg sina, koji se igrao u obližnjem parku. Albanac Roan Brahim (32) ubijen je u četvrtak uveče u Atini dok je bio u kolima sa vanbračnom suprugom Katarinom. Katarina (37) je srećom izbegla… »

Vesti dana »