Povezane vesti

Kreni - promeni predao listu za izbore u Novom Sadu

Kreni - promeni predao listu za izbore u Novom Sadu

Insajder 11.05.2024
Grupa građana Kreni - promeni predala je sinoć listu za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jul, saopšteno je iz Gradske izborne komisije (GIK). Kako se dodaje, lista nosi naziv 'Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad -… »
Kreni-promeni iz Novog Sada predali komisiji izbornu listu

Kreni-promeni iz Novog Sada predali komisiji izbornu listu

Danas 11.05.2024
Grupa građana Kreni-promeni iz Novog Sada predala je Gradskoj izbornoj komisiji izbornu listu „Dr Savo Manojlović – I ja sam Novi Sad -Kreni-promeni“, saopšteno je danas. Prvi na listi i kandidat za gradonačelnika Novog Sada Danilo Babić… »
„Kreni-promeni“ predao listu za izbore u Novom Sadu

„Kreni-promeni“ predao listu za izbore u Novom Sadu

N1 Info 11.05.2024
Grupa građana "Kreni-promeni" predala je u petak listu za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jun, saopšteno je iz Gradske izborne komisije (GIK). Kako se dodaje, lista nosi naziv „Dr Savo Manojlović – I ja sam Novi Sad… »
Kreni-promeni predala listu za lokalne izbore u Novom Sadu

Kreni-promeni predala listu za lokalne izbore u Novom Sadu

Euronews 11.05.2024
Grupa građana Kreni-promeni iz Novog Sada predala je Gradskoj izbornoj komisiji izbornu listu "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad -Kreni-promeni", saopšteno je danas. Prvi na listi i kandidat za gradonačelnika Novog Sada Danilo Babić zahvalio je… »
Kreni - promeni predala listu za izbore u Novom Sadu

Kreni - promeni predala listu za izbore u Novom Sadu

NIN 11.05.2024
Grupa građana Kreni - promeni predala je listu za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jul, saopšteno je iz Gradske izborne komisije (GIK). Kako se dodaje, lista nosi naziv "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad - Kreni -… »
Kreni - promeni predala listu za izbore u Novom Sadu

Kreni - promeni predala listu za izbore u Novom Sadu

Novi magazin 11.05.2024
Grupa građana Kreni - promeni predala je sinoć listu za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jul, saopšteno je iz Gradske izborne komisije (GIK). Kako se dodaje, lista nosi naziv "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad -… »
Grupa građana Kreni-Promeni podnela listu za izbore u Novom Sadu

Grupa građana Kreni-Promeni podnela listu za izbore u Novom Sadu

Radio 021 11.05.2024
Grupa građana Kreni-Promeni podnela je sinoć u 23.20 sati izbornu listu za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jun. Lista nosi naziv Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad - Kreni - promeni. Prema Zakonu o lokalnim… »

Vesti dana »