Povezane vesti

"Sudskim putem sam dobila pravo da uđem u stan u Beogradu": Nakon dve godine završeno suđenje oko imovine: Nikolina se javno…

"Sudskim putem sam dobila pravo da uđem u stan u Beogradu": Nakon dve godine završeno suđenje oko imovine: Nikolina se javno…

Blic 11.05.2024
Voditeljka Nikolina Pišek već dve godine vodi javni rat sa svojim svekrom Mišom Grofom sa kojim se sporila oko imovine. Naime, nakon što je njen suprug Vidoje Ristović iznenada preminuo, Nikolina i Miša Grof otvoreno su pričali o sukobima koje… »
"Nakon dve godine sam sudskim putem dobila pravo da uđem u stan u Beogradu" Nikolina Pišek se obratila Grofu: Veselim ti…

"Nakon dve godine sam sudskim putem dobila pravo da uđem u stan u Beogradu" Nikolina Pišek se obratila Grofu: Veselim ti…

Kurir 11.05.2024
Nikolina Pišek je obavestila svoje pratioce da joj naredni period neće biti lak. Naime, ona je najavila da ulazi u svoj novi životni prostor, te je sa fanovima podelila delić onoga kako će sve izgledati. Ipak, čini se da je najveću pažnju skrenula… »
Nikolina Pišek za kurir nakon što se obratila grofu i najavila ulazak u stan posle dve godine: Ovo je sve početak, tvrdili…

Nikolina Pišek za kurir nakon što se obratila grofu i najavila ulazak u stan posle dve godine: Ovo je sve početak, tvrdili…

Kurir 11.05.2024
Nikolina Pišek iznenadila je svoje pratioce, te najavila da će nakon dve godine ući u stan u Beogradu u kom je sa ćerkom i Vidojem Ristovićem živela deset godina. - Očekujem jedan odlazak u Beograd zbog mojih podjednako dragih neprijatelja jer sam… »
Posle 2 godine ulazi u stan u Beogradu! Nikolina Pišek poslala brutalnu poruku Miši Grofu i bivšoj ženi Vidoja Ristovića

Posle 2 godine ulazi u stan u Beogradu! Nikolina Pišek poslala brutalnu poruku Miši Grofu i bivšoj ženi Vidoja Ristovića

Mondo 11.05.2024
Nikolina Pišek ulazi u stan u kojem je živela sa pokojnim suprugom deset godina. Nikolina Pišek ulazi u stan u kojem je živela sa pokojnim suprugom deset godina Voditeljka Nikolina Pišek već dve godine vodi javni rat sa svojim svekrom Mišom Grofom… »

Vesti dana »