Povezane vesti

Grupa građana Kreni-Promeni Novi Sad podnela izbornu listu

Grupa građana Kreni-Promeni Novi Sad podnela izbornu listu

Moj Novi Sad 11.05.2024
Sinoć, 10. maja, Gradskoj izbornoj komisiji u Novom Sadu Grupa građana Kreni-Promeni Novi Sad predala je izbornu listu pod nazivom Dr Savo Manojlović – I ja sam Novi Sad – Kreni Promeni, za izbore za odbornike Skupštine Grada Novog Sada, raspisane… »
Odbijena lista Miše Ronina: "SNS očito nema drugi način da nas pobedi, sakupićemo ponovo potpise"

Odbijena lista Miše Ronina: "SNS očito nema drugi način da nas pobedi, sakupićemo ponovo potpise"

Radio 021 11.05.2024
Na sednici Gradske izborne komisije Grada Novog Sada odbijena je lista Grupe građana "Budi heroj - Miša Ronin Bačulov", dok su usvojene dve liste: "Gari" i lista koju predvodi Aleksandar Odžić. Lista grupe građana "Budi heroj - Miša Ronin Bačulov"… »
Odbijena izborna lista GG "Budi heroj - Miša Ronin Bačulov"

Odbijena izborna lista GG "Budi heroj - Miša Ronin Bačulov"

Moj Novi Sad 11.05.2024
Gradska izborna komisija Novog Sada odbila je izbornu listu grupe građana "Budi heroj - Miša Ronin Bačulov". U obrazloženju na sajtu RIK se navodi da jedan od 47 kandidata za odbornika nema izborno pravo u Novom Sadu, zbog pasivizacije adrese. Iz… »
GIK Novog Sada odbila izbornu listu GG „Budi heroj – Miša Ronin Bačulov“

GIK Novog Sada odbila izbornu listu GG „Budi heroj – Miša Ronin Bačulov“

N1 Info 11.05.2024
Gradska izborna komisija Novog Sada odbila je izbornu listu grupe građana “Budi heroj - Miša Ronin Bačulov”. U obrazloženju na sajtu RIK se navodi da jedan od 47 kandidata za odbornika nema izborno pravo u Novom Sadu, zbog pasivizacije adrese. Iz… »

Vesti dana »