Povezane vesti

Oglasio se Šapić povodom bacanja telefona: Bio sam maksimalno tolerantan, nisam ni ton povisio

Oglasio se Šapić povodom bacanja telefona: Bio sam maksimalno tolerantan, nisam ni ton povisio

Danas 11.05.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas, povodom incidenta na Savskom keju u kojem je bacio telefon jednog aktiviste, da je je bio maksimalno tolerantan i da nije ni ton povisio, već je reagovao tek kada mu nisu… »
Šapić se pravda za bacanje telefona: Nisam ni ton povisio, bio sam maksimalno tolerantan

Šapić se pravda za bacanje telefona: Nisam ni ton povisio, bio sam maksimalno tolerantan

Nova 11.05.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je povodom incidenta na Savskom keju u kojem je bacio telefon jednog aktiviste, da je je bio maksimalno tolerantan i da nije ni ton povisio, već je reagovao tek kada mu nisu… »
Šapić se pravda za bacanje telefona: Nisam ni ton povisio, bio sam maksimalno tolerantan

Šapić se pravda za bacanje telefona: Nisam ni ton povisio, bio sam maksimalno tolerantan

N1 Info 11.05.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je povodom incidenta na Savskom keju u kojem je bacio telefon jednog aktiviste, da je je bio maksimalno tolerantan i da nije ni ton povisio, već je reagovao tek kada mu nisu… »
Šapić o bacanju telefona aktivisti: Bio sam maksimalno tolerantan, nisam ni ton povisio

Šapić o bacanju telefona aktivisti: Bio sam maksimalno tolerantan, nisam ni ton povisio

NIN 11.05.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas, povodom incidenta na Savskom keju u kojem je bacio telefon jednog aktiviste, da je je bio maksimalno tolerantan i da nije ni ton povisio, već je reagovao tek kada mu nisu… »
Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo jedinstvo i nacionalne interese

Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo jedinstvo i nacionalne interese

Blic 11.05.2024
Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa Grada Beogradarekao je danas da je izuzetno važno da u ovom teškom trenutku za srpski narod, sačuvamo državno jedinstvo, kako bismo odbranili naše nacionalne interese, ali i da budemo tolerantni, što… »
Šapić o bacanju telefona: Bio sam maksimalno tolerantan, batina ima dva kraja

Šapić o bacanju telefona: Bio sam maksimalno tolerantan, batina ima dva kraja

Radio 021 11.05.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je povodom incidenta na Savskom keju u kojem je bacio telefon jednog aktiviste, "da je je bio maksimalno tolerantan". On je naveo da "nije ni ton povisio, već je reagovao tek kada mu… »
Aleksandar Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo državno jedinstvo i branimo nacionalne interese

Aleksandar Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo državno jedinstvo i branimo nacionalne interese

Kurir 11.05.2024
Izuzetno je važno da danas, u teškom trenutku za srpski narod, sačuvamo državno jedinstvo, kako bismo odbranili naše nacionalne interese, ali i da budemo tolerantni, što ne znači da budemo nedosledni i dozvoljavamo anarhiju i da se pred njom… »
Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo državno jedinstvo i branimo nacionalne interese

Šapić: Važno je da u ovom trenutku sačuvamo državno jedinstvo i branimo nacionalne interese

Telegraf 11.05.2024
Uvek ću braniti svoju kuću, svoju porodicu i prijatelje jer onaj koji nije spreman da ih brani taj sutra nije spreman da brani ni svoj narod. Izuzetno je važno da danas, u teškom trenutku za srpski narod, sačuvamo državno jedinstvo, kako bismo… »
Šapić: "Izbori su daleko više od lokalnih" (foto)

Šapić: "Izbori su daleko više od lokalnih" (foto)

Blic 10.05.2024
"Izuzetno je važno da svi budemo jedinstveni. Živimo u momentu u kom čitav srpski narod mora pokazati jedinstveni i zato ovi izbori jesu daleko više od lokalnih" - istakao je Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa grada Beograda, na mitingu… »
Šapić: "Izbori su daleko više od lokalnih" (foto)

Šapić: "Izbori su daleko više od lokalnih" (foto)

Blic 10.05.2024
"Izuzetno je važno da svi budemo jedinstveni. Živimo u momentu u kom čitav srpski narod mora pokazati jedinstveni i zato ovi izbori jesu daleko više od lokalnih" - istakao je Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa grada Beograda, na mitingu… »

Vesti dana »