Povezane vesti

Ovaj čovek tvrdi da je pogodio Novaka Đokovića flašicom u glavu: "Mnogi misle da sam ovo uradio namerno..."

Ovaj čovek tvrdi da je pogodio Novaka Đokovića flašicom u glavu: "Mnogi misle da sam ovo uradio namerno..."

Telegraf 11.05.2024
U pitanju je influenser. Nakon velikog incidenta koji se dogodio nakon meča drugog kola Mastersa u Rimu koji je Novak Đoković rešio u svoju korist oglasio se čovek koji bio akter čitave situacije, kako sam tvrdi. U pitanju je izvesni Mario Feri… »
Evo ko je čovek koji je flašom pogodio Đokovića: Bivši fudbaler, nosio gej zastavu i majicu Ukrajine u Kataru

Evo ko je čovek koji je flašom pogodio Đokovića: Bivši fudbaler, nosio gej zastavu i majicu Ukrajine u Kataru

Telegraf 11.05.2024
U snimku tvrdi da je sve bilo slučajno i da je on izazvao incident. Veliki incident dogodio se nakon pobede Novaka Đokovića u meču drugog kola Mastersa u Rimu, kada je jednom od navijača sa tribina skliznula flašica iz ranca i pala direktno na glavu… »
Đoković na treningu u Rimu sa kacigom na glavi

Đoković na treningu u Rimu sa kacigom na glavi

Radio sto plus 11.05.2024
“Danas sam došao spreman”, napisao je Đoković na društvenim mrežama u potpisu snimka na kom se vidi kako na trening dolazi sa biciklističkom kacigom na glavi. Kasnije, tokom treninga, Novak je nosio crveni kačket. Dan ranije, nakon pobede nad… »
Ko je čovek koji je povredio Novaka? Ima burnu prošlost, poznat je po raznim skandalima - ranije utrčao na teren sa gej…

Ko je čovek koji je povredio Novaka? Ima burnu prošlost, poznat je po raznim skandalima - ranije utrčao na teren sa gej…

Kurir 11.05.2024
Sinoć je odjeknula vest koja je potresla tenisku javnost da je Novak Đoković nakon prvog meča u Rimu pogođen flašicom u glavu. Tom prilikom je srpski as doživeo manju povredu zbog čega je završio u bolnici. A onda, putem Instagrama oglasio se… »
VIDEO Đoković na treningu sa kacigom na glavi: Danas sam došao spreman

VIDEO Đoković na treningu sa kacigom na glavi: Danas sam došao spreman

Radio 021 11.05.2024
Novak Đoković pojavio sa danas na treningu sa kacigom na glavi, nakon što ga je juče posle meča na turniru u Rimu pogodila flaša vode u glavu, koja je ispala jednom gledaocu iz ranca. "Danas sam došao spreman", napisao je Đoković na društvenim… »
Oglasio se momak koji je povredio Đokovića u Rimu! Snimio video i uputio izvinjenje srpskom asu - evo šta kaže o incidentu…

Oglasio se momak koji je povredio Đokovića u Rimu! Snimio video i uputio izvinjenje srpskom asu - evo šta kaže o incidentu…

Kurir 11.05.2024
Na Instagramu se oglasio Mario Feri, momak koji tvrdi da je autor neviđenog skandala koji je potresao teniski svet. Podsetimo, sinoć je odjeknula vest koja je potresla tenisku javnost da je Novak Đoković nakon prvog meča u Rimu pogođen flašicom u… »
Ovo je momak čija je flašica pogodila Novaka Đokovića u glavu!

Ovo je momak čija je flašica pogodila Novaka Đokovića u glavu!

Telegraf 11.05.2024
Nije on to hteo... Prethodni dan na Mastersu u Rimu je obeležio meč najboljeg na svetu Novaka Đokovića, ali i ono što se desilo nakon toga . Srpskog tenisera je neko pogodio flašicom u glavu u tunelu. Međutim, iako se u prvi mah činilo da ga je… »

Vesti dana »