Povezane vesti

Knežević: Protiv sam rezolucije o Srebrenici pa nek ostanem i sam - valja mi da se sretnem sa precima

Knežević: Protiv sam rezolucije o Srebrenici pa nek ostanem i sam - valja mi da se sretnem sa precima

Sputnik 11.05.2024
Milan Knežević, lider Demokratske narodne partije i poslanik u Skupštini Crne Gore govorio je na književnoj tribini u Srpskoj kući u Podgorici o rezoluciji o Srebrenici koja za cilj ima žigosanje srpskog naroda kao genocidnog. „Kneževići su… »
"Ako pristanemo da nas zapad ovom rezolucijom čipuje, ne treba ni da postojimo": Pogledajte emotivan govor Milana Kneževića…

"Ako pristanemo da nas zapad ovom rezolucijom čipuje, ne treba ni da postojimo": Pogledajte emotivan govor Milana Kneževića…

Večernje novosti 11.05.2024
MILAN Knežević, lider Demokratske narodne partije i poslanik u Skupštini Crne Gore govorio je na književnoj tribini u Srpskoj kući u Podgorici o rezoluciji o Srebrenici koja za cilj ima žigosanje srpskog naroda kao genocidnog. DNP - Kneževići su… »
Milan Knežević: Bolje da se istražimo kao narod, nego da živimo kao senke bivših Srba

Milan Knežević: Bolje da se istražimo kao narod, nego da živimo kao senke bivših Srba

Politika 11.05.2024
„Kneževići su stara genocidna familija iz sela Mojanovići u Zeti. Đedovog brata Mirka ubili su vojnici Vermahta u Kosjeriću, u Aprilskom ratu 1941. godine, imao je 28 godina. Kažu da je poginuo odbivši da im se preda i kao svaki genocidni… »

Vesti dana »