Povezane vesti

Da li je Feđa Dudić ''otvorio oči'' Partizanu?

Da li je Feđa Dudić ''otvorio oči'' Partizanu?

Sportske.net 11.05.2024
Brojne teme pokrenute su danas na pres konferenciji trenera Partizana Alberta Nađa pred sutrašnji duel u Humskoj protiv Mladosti iz Lučana (nedelja, 16.30h). Osim što je pokazao optimizam u pogledu plasmana Partizana pod njegovim vođstvom u Ligu… »
Nađ želi i kao trener u Ligu šampiona: ''Uf, gde bi mi bio kraj...''

Nađ želi i kao trener u Ligu šampiona: ''Uf, gde bi mi bio kraj...''

Sportske.net 11.05.2024
Iako je Partizan i dalje u velikoj rezultatskoj krizi, u šest poslednjih utakmica je upisao pet poraza i remi, ali trener crno-belih Albert Nađ i dalje veruje da njegov tim može da zadrži drugo mesto i izbori plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona… »
Trener Partizana o defanzivcu: „Deluje kao da ne razmišlja o Partizanu, biram druge opcije!“

Trener Partizana o defanzivcu: „Deluje kao da ne razmišlja o Partizanu, biram druge opcije!“

Hot sport 11.05.2024
Ovaj fudbaler je odigrao svega dve utakmice u kupu! Trener Partizana, Albert Nađ, najavio je da neće računati na usluge fudbalera Netana De Medine u narednom meču protiv Mladosti iz Lučana. Na konferenciji za medije pred ovaj susret, Nađ je istakao… »
Nađ se odrekao defenzivca: On ne razmišlja o Partizanu

Nađ se odrekao defenzivca: On ne razmišlja o Partizanu

B92 11.05.2024
Partizan ima mnogo problema u defanzivi, a to se može videti po broju primljenih golova. Svestan je toga i trener crno-belih Albert Nađ, koji je na konferenciji za medije pred meč protiv Mladosti iz Lučana rekao da ne računa na Netana De Medinu. "To… »
Nađ: De Medina ne razmišlja o Partizanu!

Nađ: De Medina ne razmišlja o Partizanu!

Sport klub 11.05.2024
Mnogo je problema u defanzivnoj liniji Partizana, to pokazuje i veliki broj primljenih golova. Nejtan De Medina nije u planovima ni Alberta Nađa, po svemu sudeći. „To je bolje pitanje za druge ljude koji su bili pre mene. Radi u vrlo blagom ritmu… »

Vesti dana »