Povezane vesti

Šteta! Lajović eliminisan sa turnira u Rimu: Argentinac iskoristio lošiju igru Srbina

Šteta! Lajović eliminisan sa turnira u Rimu: Argentinac iskoristio lošiju igru Srbina

Telegraf 11.05.2024
Šteta! Srpski teniser, Dušan Lajović eliminisan je sa ATP Mastersa u Rimu, porazom u drugom kolu od Sebastijana Baeza sa 2:0. Dosta uzbudljiv meč gledali smo u "Večnom gradu", ali na žalost, naš teniser nije uspeo da iskoristi svoje prilike, te je… »
Grk slavio posle preokreta: Cicipas i Ože-Alijasim u trećem kolu Rimu

Grk slavio posle preokreta: Cicipas i Ože-Alijasim u trećem kolu Rimu

Kurir 11.05.2024
Osmi teniser sveta Grk Stefanos Cicipas plasirao se u treće kolo turnira u Rimu, pošto je večeras posle tri seta pobedio Nemca Jana-Lenarda Štrufa 6(1):7, 6:4, 6:4.Cicipas je do pobede nad 41. igračem na ATP listi stigao posle dva sata i 34 minuta. U… »
Lajović za Telegraf: "Biću spreman za Rolan Garos, šteta za Rim, igrao sam dobro..."

Lajović za Telegraf: "Biću spreman za Rolan Garos, šteta za Rim, igrao sam dobro..."

Telegraf 11.05.2024
Otkrio je Lajović i da će biti spreman za Gren slem u Francuskoj. Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na ATP Mastersu u Rimu, nakon što je u drugom kolu eliminisan od Sebastijana Baeza iz Argentine sa 2:0. Imao je Lajović svoje… »
Medvedev naredni Međedovićev rival u Rimu

Medvedev naredni Međedovićev rival u Rimu

Radio 021 11.05.2024
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se danas u treće kolo mastersa u Rimu, pošto je pobedio Britanca Džeka Drejpera sa 7:5, 6:4. Četvrti teniser sveta je protiv 40. na ATP listi slavio posle sat i 47 minuta. Medvedev će u narednom kolu igrati… »
Lajović poražen u drugom kolu Rima

Lajović poražen u drugom kolu Rima

Radio 021 11.05.2024
Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u treće kolo turnira u Rimu, pošto je posle dva seta poražen od 19. tenisera sveta Argentinca Sebastijana Baesa 6:7, 6:7. Lajović, 64. teniser na ATP listi, poražen je posle dva sata i 13 minuta. U prvom setu… »
Srbin pao posle dva taj-brejka: Lajović poražen od Baesa u drugom kolu Rima

Srbin pao posle dva taj-brejka: Lajović poražen od Baesa u drugom kolu Rima

Kurir 11.05.2024
Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u treće kolo turnira u Rimu, pošto je posle dva seta poražen od 19. tenisera sveta Argentinca Sebastijana Baesa 6(3):7, 6:7(8).Lajović, 64. teniser na ATP listi, poražen je posle dva sata i 13… »
Haos zbog Nadala, nisu mu dali da ode! Podigao je ruku i nastao je delirijum - nestvarne scene u Rimu! (video)

Haos zbog Nadala, nisu mu dali da ode! Podigao je ruku i nastao je delirijum - nestvarne scene u Rimu! (video)

Mondo 11.05.2024
Rafael Nadal poslednji meč u Rimu. Rafael Nadal poslednji meč u Rimu Španski teniski velikan Rafael Nadal dobio je dirljiv ispraćaj sa stadiona "Foro Italiko" u Rimu, nakon što je doslovno počišćen sa terena u meču 2. kola protiv Poljaka Huberta… »
Nadal izjavio da nije spreman za Rolan Garos: Teško mi je, možda ću pokušati

Nadal izjavio da nije spreman za Rolan Garos: Teško mi je, možda ću pokušati

Danas 11.05.2024
Španski teniser Rafael Nadal rekao je posle eliminacije u drugom kolu mastersa u Rimu od Poljaka Huberta Hurkača (6:1, 6:3), da oseća da nijje mentalno spreman za nastup na Rolan Garosu, turniru koji je osvajao 14 puta u karijeri. Španac je tek drugi… »
Nadal izjavio da nije spreman za Rolan Garos: Teško mi je, možda ću pokušati

Nadal izjavio da nije spreman za Rolan Garos: Teško mi je, možda ću pokušati

Danas 11.05.2024
Španski teniser Rafael Nadal rekao je posle eliminacije u drugom kolu mastersa u Rimu od Poljaka Huberta Hurkača (6:1, 6:3), da oseća da nijje mentalno spreman za nastup na Rolan Garosu, turniru koji je osvajao 14 puta u karijeri. Španac je tek drugi… »
Rafael Nadal doveo u pitanje nastup na Rolan Garosu: "Ostaje mi samo da prihvatim situaciju"

Rafael Nadal doveo u pitanje nastup na Rolan Garosu: "Ostaje mi samo da prihvatim situaciju"

Telegraf 11.05.2024
Španski teniser nije bio zadvoljan posle poraza. Poljski teniser Hubert Hurkač plasirao se u treće kolo Mastersa u Rimu, pošto je sa 2:0 u setovima (6:1, 6:3) savladao Španca Rafaela Nadala. Hurkač je posle sat i po vremena završio meč, a u prvom… »
Hurkač prepustio Nadalu samo četiri gema

Hurkač prepustio Nadalu samo četiri gema

Radio sto plus 11.05.2024
Meč Hurkača i Nadala, devetog i 305. tenisera sveta, trajao je sat i 33 minuta. Hurkač je u prvom setu dva puta oduzeo servis Nadalu i nekadašnjem broju jedan prepustio samo jedan gem. U drugom setu je, takođe, napravio dva brejka, a odlučujući u… »

Vesti dana »