Povezane vesti

Irska se povlači sa Evrovizije?

Irska se povlači sa Evrovizije?

B92 11.05.2024
Irska predstavnica na Evroviziji, Bambi Tug, nakon svih današnjih dešavanja, osetila je potrebu da se oglasi na svom instagram profilu. Naime, nakon što se Grčka, Irska i Švajcarska nisu pojavile na današnjoj probi, postavilo se pitanje da li će… »
"Nadam se da se: Vidimo..." Drama oko Irske pred finale na Evroviziji 2024: Bambie Thug poslalo dvosmislenu poruku

"Nadam se da se: Vidimo..." Drama oko Irske pred finale na Evroviziji 2024: Bambie Thug poslalo dvosmislenu poruku

Blic 11.05.2024
Bambie Thug nije se pojavilo na poslednjim probama uoči finala "Evrovizije 2024", a sada se tim povodom i oglasilo. - EBU je ozbiljno shvatio tu situaciju i raspravljamo o tome šta činiti. To znači da sam propustilo kostimografsku probu. Žao mi je… »
"Posebnom osobom me čini što sam kvir i veštica": Predstavnik Irske na Evroviziji 2024 ne prestaje da šokira nakon što se…

"Posebnom osobom me čini što sam kvir i veštica": Predstavnik Irske na Evroviziji 2024 ne prestaje da šokira nakon što se…

Blic 11.05.2024
Evrovizija 2024 obeležena je brojnim skandalima, a gotovo svi komentarišu ovogodišnjeg predstavnika Irske, Bambie Thug. Sada Tviterom kruži snimak sa konferencije za novinare s prve polufinalne večeri Evrovizije 2024, gde je Bambie tokom razgovora sa… »

Vesti dana »