Povezane vesti

Boston "upalio motore": Seltiksi napravili "brejk" u Klivlendu, Kavsima nije pomogao ni magični Mičel

Boston "upalio motore": Seltiksi napravili "brejk" u Klivlendu, Kavsima nije pomogao ni magični Mičel

Telegraf 12.05.2024
Tejtum je vodio svoj tim do trijumfa. Košarkaši Boston Seltiksa savladali su na gostovanju Klivlend Kavalirse 106:93 i tako upisali važan trijumf i "brejk" pred nastavak serije i borbe za polufinale Istoka. I pored toga što je bilo očekivano da… »
Luka Dončić veruje da Dalas može do finala Zapadne konferencije: Dončić: Posao još nije završen, potrebne su nam još…

Luka Dončić veruje da Dalas može do finala Zapadne konferencije: Dončić: Posao još nije završen, potrebne su nam još…

Dnevnik 12.05.2024
Košarkaš Dalasa Luka Dončić izjavio je danas da veruje da njegov tim može da se plasira u finale plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, prenose američki mediji. Košarkaši Dalasa poveli su 2:1 u polufinalu plej-ofa Zapada, pošto su prošle noći… »
Dončić: Sve me boli

Dončić: Sve me boli

Sportski žurnal 12.05.2024
"Posao još nije završen, potrebne su nam još dve pobede za finale Zapada" Košarkaš Dalasa Luka Dončić izjavio je danas da veruje da njegov tim može da se plasira u finale plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, prenose američki mediji… »
Luka Dončić: ''Sve me boli...''

Luka Dončić: ''Sve me boli...''

Sportske.net 12.05.2024
Dalas Maveriksi su sinoć poveli sa 2:1 u pobedama u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije NBA lige protiv Oklahome, a Luka Dončić je bukvalno jedva stajao na nogama pred kraj meča. Bez obzira na probleme sa povredom kolena, Slovenac je meč… »
"Posao nije završen, trebaju nam još dve pobede za finale": Dončić iskreno posle trijumfa

"Posao nije završen, trebaju nam još dve pobede za finale": Dončić iskreno posle trijumfa

Večernje novosti 12.05.2024
Prave "batine" dobio je Luka Dončić u trećem meču polufinala Zapada protiv Oklahome (105:101) i ponovo je povredio desno koleno, koje mu već neko vreme zadaje probleme. Foto: Profimedia Košarkaš Dalasa Luka Dončić rekao je da veruje da njegov tim… »
Boston „vratio“ brejk (video)

Boston „vratio“ brejk (video)

Sportski žurnal 12.05.2024
Seltiksi slavili u Klivlendu. Košarkaši Bostona pobedili su jutros u gostima ekipu Klivlenda rezultatom 106:93 u trećem meču polufinala plej-ofa Istočne konferencije NBA lige. Boston je ovim trijumfom poveo 2:1 u seriji, koja se igra na četiri… »
Snažan odgovor Seltiksa u Klivlendu

Snažan odgovor Seltiksa u Klivlendu

Sport klub 12.05.2024
Posle kiksa kod kuće u seriji sa Majami Hitom, Boston je reagovao furiozno, a sada je tim iz Masačusetsa isto učinio i u seriji sa Kavalirsima, pa vodi sa 2-1 u pobedama. Posle blede partije u Bostonu, Seltiksi su otišli u Klivlend i serijom 14-0… »
Vraćen brejk - Tandem Seltiksa rasturio Kavse!

Vraćen brejk - Tandem Seltiksa rasturio Kavse!

Sportske.net 12.05.2024
Vraćen je brejk i Seltiksi su ponovo favoriti u seriji protiv Klivlenda. Boston je slavio na gostovanju rezultatom 106:93 posle odlične igre u drugoj i trećoj deonici, u jednom trenutku je bilo čak i +23 za goste tokom treće četvrtine, pa ovih -13… »
Boston vratio brejk - Tejtum srušio Klivlend VIDEO

Boston vratio brejk - Tejtum srušio Klivlend VIDEO

B92 12.05.2024
Košarkaši Bostona pobedili su Klivlend 106:93 i došli do brejka u polufinalnoj seriji plej-ofa Istočne konferencije NBA lige. U trećem meču polufinala Seltiksi su konačno zaličili na sebe i posle kiksa na svom terenu, vratili su se gostovanju i… »
Boston vratio brejk: Seltiksi na krilima Tejtuma srušili Klivlend (video)

Boston vratio brejk: Seltiksi na krilima Tejtuma srušili Klivlend (video)

Večernje novosti 12.05.2024
BOSTON je vratio brejk u polufinalu Istoka protiv Klivlenda. Seltiksi su pobedili sa 93:106 (28:30, 20:27, 21:27, 24:22) i sada ih dva trijumfa dele od plasmana u finale. FOTO: Tanjug/AP Bili su izabranici Džoa Mazule bolji tim na ovom meču i… »
Novi brejk, zakuvalo se u NBA plejofu: Mičel opet sipao, ali ne može sam!

Novi brejk, zakuvalo se u NBA plejofu: Mičel opet sipao, ali ne može sam!

Mondo 12.05.2024
Donovanu Mičeli je hitno potrebna napadačka pomoć od saigrača! Donovanu Mičeli je hitno potrebna napadačka pomoć od saigrača! Uspeo je Donovan Mičel da donese brejk Klivlendu protiv Bostona, ali su se Seltiksi odmah vratili! Sada vodi Boston 2:1… »
Ludnica u klivlendu: Boston vratio brejk! Tejtum vodi Seltikse ka finalu!

Ludnica u klivlendu: Boston vratio brejk! Tejtum vodi Seltikse ka finalu!

Kurir 12.05.2024
Košarkaši Boston Seltiksa su savladali Klivlend Kavalirse rezultatom 106:93 u trećem meču polufinala plej-ofa Istočne konferencije NBA lige. Džejson Tejtum i družina su se na najbolji mogući način iskupili za poraz u prethodnom meču u Bostonu… »

Vesti dana »