Povezane vesti

Detalji nestanka Ane iz Beograda, oglasio se bivši muž: "Nije isključeno da je neko ubio zbog para, dala je novac nekom…

Detalji nestanka Ane iz Beograda, oglasio se bivši muž: "Nije isključeno da je neko ubio zbog para, dala je novac nekom…

Kurir 12.05.2024
Moja bivša supruga je poslednji put snimljena kako izlazi na Vidikovcu iz autobusa broj 23, u kojem je zaboravila torbu. Tašnu je uzeo muškarac, koji je u njoj našao moj broj i kontaktirao me. Preuzeo sam tu torbu u kojoj je bio njen telefon, kaže… »
"Prodala je stan i dala novac muškarcu": Bivši muž nestale Ane iz Beograda otkrio nove šok detalje: "Našao sam svašta u…

"Prodala je stan i dala novac muškarcu": Bivši muž nestale Ane iz Beograda otkrio nove šok detalje: "Našao sam svašta u…

Blic 12.05.2024
- Moja bivša supruga je poslednji put snimljena kako izlazi na Vidikovcu iz autobusa broj 23, u kojem je zaboravila torbu. Tašnu je uzeo muškarac, koji je u njoj našao moj broj i kontaktirao me. Preuzeo sam tu torbu u kojoj je bio njen telefon - kaže… »
Od Ane ni traga skoro dva meseca! Dokumenta i telefon nađeni u beogradskom autobusu: Muž sumnja da je ubijena!

Od Ane ni traga skoro dva meseca! Dokumenta i telefon nađeni u beogradskom autobusu: Muž sumnja da je ubijena!

Mondo 12.05.2024
Blizu dva meseca se traga za Anom. Blizu dva meseca se traga za Anom. "Ana i dalje nije pronađena, strahujem da je ubijena. To je moja duboka sumnja - gde god ima novca, tu se često javlja i zločin. Ljudi su spremni na najgora dela čak i zbog manjih… »
"Gde ima novca, ima I zločina": Ana je ušla u autobus 23 i od tada je niko više nije video: Misteriju produbila njena torba…

"Gde ima novca, ima I zločina": Ana je ušla u autobus 23 i od tada je niko više nije video: Misteriju produbila njena torba…

Blic 12.05.2024
"Ana i dalje nije pronađena, strahujem da je ubijena. To je moja duboka sumnja - gde god ima novca, tu se često javlja i zločin. Ljudi su spremni na najgora dela čak i zbog manjih suma novca. Ana je čista duša, nije zaslužila da je iko prevari zbog… »

Vesti dana »